Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek vegyünk dolgokat, ha...

Minek vegyünk dolgokat, ha nem használjuk őket? Milyen felfogás az, hogy megveszel valamit, hogy legyen, de ne használj?

Figyelt kérdés

Ismerek 1-2 embert, aki olyan, hogy vesz egy tábla csokit, de nem lehet belőle enni mert "akkor elfogy!" És csak van csokija de nem nyúl hozzá.

Most ennek mi értelme?

Ne nyissuk ki a csapot, mert akkor vízszámlát küldenek! Ez körülbelül olyan nem?

Te ismersz olyat, aki ilyen? Hogy megvesz dolgokat, de nem használja, mert akkor elfogy, elhasználódik?



2013. dec. 20. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A kérdésből kicsit másra gondoltam, mint ami a leírásban van.

Én ilyet nem ismerek, csak olyat, aki megvesz dolgokat, de nem azért nem használja, mert elfogy, elhasználódik, hanem azért mert eleve nem is volt rá szüksége, csak megvette, hogy elmondhassa, hogy neki ez is van.

2013. dec. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt sosem értettem én se. Az exem csinálta, tavaly karácsonykor hozott egy hatalmas tobleronét, mert imádja. De nem bontotta ki. A napokban beszélgettünk, és azt mondta, hogy még mindig ott röhög a toblerone a szekrényben. Erre csak annyit tudtam mondani, hogy hát te hülye vagy :D


Általában egyébként azért van, mert spórolnak és annyira beleeszi magát a dolog a fejükbe, hogy ösztönösen túlzásba viszik. Ha egyszer leülnek végiggondolni, akkor ők is belátják, hogy hülyeség.

Illetve még egy dolgot tudok elképzelni, ezt én csinálom. Azon felül, amit általában eszünk, mindig van itthon egy doboz keksz, ropi, bonbon vagy valami. Azért, hogy ha váratlan vendégek állítanának be, akkor meg tudjuk kínálni őket vele.

De ezt általában nagybevásárláskor veszem meg és elrakom a szekrény felső polcára, hogy ne is lássam :D Csak tudom, hogy ha vendég jön, akkor oda kell nyúlni.

2013. dec. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
faszari hozzállás....
2013. dec. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát én váratlan vendégnek nem veszek előre semmit, úgyis megenném :)

Ezek az őrizgetős emberek mindig várnak valamire, aztán csak rájuk romlik. Spájzolós hozzáállás.

2013. dec. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!