Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Am ai fiatalság miért lett...

Am ai fiatalság miért lett ilyen nyámnyila homár viselkedésű?

Figyelt kérdés

Egész nap csak az okostelefonjukat nyomkodják, ha wc-n vannak, ha esznek, ha mennek az utcán. Soha fel sem néznek, hogy: helló, mi újság? Vagy ilyesmi.


És ezek az XD kódjelek a mondatok végén. Mint egy komolytalan valakik.


Okostelefonnal tükörben fényképezés. Mondjuk a tv-ben azt mondták, azt nyugodtan lehet a fiataloknak. Na de félmeztelenül, fiúk? Mind SP-re meg byalex-ra akar hasonlítani? Mert a fiatalok a sztárokat, énekeseket követik.



2013. dec. 20. 23:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Persze a média úgy ajánlja az okostelefonokat, mint a cukrot, hadd fényképezzék magukat vele a fiatalok, meg pityegtessenek vele állandóan.
2013. dec. 20. 23:01
 2/10 anonim válasza:
100%

Ugyan kérlek. Te amikor fiatal voltál nem nyaggattak az ősök? Én jampec sérót szerettem volna anyám sosem engedte.

Most ez van. Változnak az idők.

2013. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Már megint te vagy az "XD" fóbiás, veled is probléma van ember, előbb azzal kéne elszámolni
2013. dec. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

egyetértek.

minden korszakban más a menő.

amikor én voltam fiatal,akkor meg az jött mindenhonnan,hogy annyit kondizol,meg akkora izmos vagy már,hogy az nem egészséges,beteg leszel a fehérjétől.

most meg telefon nyomkodás van.

egyébként ez a dolog nem feltétlen tini kiváltság,mert múlt héten voltam az egyik haveromnál pókerezni és két haverom akik beragadtak a csajozós korszakukba kb 5 percenként pötyögtettek a háremük valamelyik tagjának.

a pózolós kép küldés sem tini kiváltság,erről pont beszélgettünk is,hogy én is meg ők is dumálgatunk egy csajjal,elsütünk pár viccet és a nők meg küldenek egy pózer képet magukról,pucsítósat,félmeztelent,és nem tini lányok.

2013. dec. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vagy tisztába a dolgokkal, de az "XD" nevetést fejez ki.

Ja és amúgy.: Tisztelet a kivételnek.

2013. dec. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
9%
Sajnos én is ebbe a generációba tartozom, és meg kell mondjam nagyon elegem van már a csőgatyás kisb*zikból, meg a facebookos kacsap*csákból. Őszintén szólva én fenn sem vagyok facen. Pontosan ezek miatt. Valahogy úgy taszít, hogy egy ilyen elkorcsult generációba tartozom, hogy legszívesebben kiköltöznék, Japánba, mert ott még valamivel jobb a helyzet (bár nem sokkal). Amúgy a kérdésedre válaszolván, azért menekülnek a telefonjuk világába, mert gyávák. Egyszerűen nem hisznek semmiben, és tudatalatt félnek ezzel szembenézni. Igazából ez elég egyértelmű ha belegondolunk, mert ha megnézed őket, láthatod, hogy a legtöbb nem hisz Istenben, de azt sem állítja, hogy nem létezik, egyszerűen csak elvannak a saját kis világukban és ez megfelel nekik. Szánalmasak, ahogy nem küzdenek semmiért, nem akarnak válaszokat kapni és élvezik ezt a viszonylagos tudatlanságukat.Azt sajnos nem tudom, hogy miért lett ilyen a generációm, de remélem, hogy a következők csak jobbak lesznek ennél.
2013. dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Azt még hozzá tenném, hogy tisztelet a kivételnek, mert én is tudom, hogy vannak normális emberek is.
2013. dec. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok hány éves a kérdező, milyen nemű és hol lakik. Gyere le hozzánk haver, itt nem látsz ilyet ;)


Én is használok okostelefont, de társaságban nem. Néha ránézek, hogy nincs-e üzenet vagy nem fogadott hívás de pl. facebook alkalmazás nincs is telepítve és nem is lesz.

2013. dec. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Így van, sajnos már mindegyiknek ki van nyalva a s*ük. Olyan világban élünk. Bezzeg régen. Akkor dolgoztak is a fiatalok, nem tunyultak.
2013. dec. 21. 02:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Már megint te vagy a médiafóbiás hülye gyerek? :D
2013. dec. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!