Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok egy kis termet,...

Nem vagyok egy kis termet, mégis félek h valaki belémköt, visszaszólni sem merek . Valami ötlet h hogyan tudnék megváltozni?

Figyelt kérdés
nagyon zavar hogy ennyire gyáva ember vagyok, nem tudom hogy a kicsi önbecsülésemnek vagy minek köszönhető ... más férfiak társaságában teljesen alsóbbrendűnek érzem magam . régen könnyen barátkoztam most meg már szinte nem is tudok , az van bennem hogy mindenki lenéz és h vajon mi a véleménye rólam . valaki valami ötlet h mit lehetne ellene tenni ?
2013. dec. 21. 02:10
 1/3 A kérdező kommentje:
annyit még hozzátennék hogy van barátnőm és amikor őneki próbál udvarolni más akkor viszont eltudok borulni agyilag de ahhoz hogy magamat megvédjem nincs elég bátorságom
2013. dec. 21. 02:13
 2/3 anonim válasza:
Járj el edzeni valamit ( karate,boksz,birkó stb) Nagyon sok önbizalmat ad! Amikor kislány voltam nagyon sokan terrorizáltak,én sem szóltam vissza,rájuk hagytam.. 2007ben elkezdtem bokszolni járni,ahogy nöttem egyre nagyobb bátorságom volt visszaszólni,persze ebböl volt verekedés is,de győztesként jöttem ki belőlük!Mindenki máshogy néz rám azóta.Nem is mernek nekem beszólni vagy megvetőt mondani.Hatalmas az önbizalmam ilyen téren! :)
2013. dec. 21. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan valaki lehet a környezetedben, aki folyton azt sugallja, nem vagy elég jó. Rajta kell túltenned magad, belátni a gyengeségeit, mert általában azok az emberek néznek le másokat, akikkel valami nem stimmel.
2013. dec. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!