Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha rühellem a gyerekes...

Baj ha rühellem a gyerekes anyukákat? Annyira utálom őketz, hogy legszívesebben elküldeném őket együtt egy lakatlan szigetre! És egymást piszkálják!

Figyelt kérdés

Gyűlölöm őket! Mindegyik akivel találkoztam kioktatott, és elküldött a francba a gyerek védelmében!

Mentem bicóval, és eléesett a gyereke előttem, de simán megálltam, még csak rá se gurultam. És elkezdtett velem ordibálni, hogy mit száguldozok a járdán, és ha elütöttem volna? Akkor mit csinálok???



2013. dec. 21. 10:41
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
42%
ja, és inkűbb kutyaszar, amit ki tudok kerülni, vagy egy mozdulattal a kukába lapátolni, mint egy max hangerőn üvöltő nyálfolyó pelenkás, amelyet trófeaként hordoz körbe a tenyészkoca proli anyja.
2015. ápr. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
51%

a tenyészkocád most biztos büszke rád, utolsó, sőt még a nagytenyészkocád is

micsoda helyes család

2015. ápr. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

#29

Ezzel csak az a baj, hogy valószínűleg a te kocád is így védelmezett téged, te is egy természetre ártó jelenség vagy. Kár, hogy utólag, nincs lehetőség abortuszra, mert látom, az ő bicskája is beletört a dologba, hiszen téged nem igazán neveltek társadalom által elfogadható irányba.


Felbomlik igen, de nem a járda közepén, ahonnan csak az eső takarítja le, nem ti! Nem mellesleg, gondolom inkább csak kerülöd a kutyaszart, mint a hanyag társaid szarát lapátolgatnád felfelé, igaz?


Ilyen fals világszemlélettel csak felfelé visz az utad. Gratulálok, így kell romba dönteni mások erőfeszítéseit.

2015. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
47%
gratulalok, igy kell romba donteni a Fold maradek elovilagat :D csak a jardad maradjon tiszta, meg lehessen elleni. ostoba osztonleny.
2015. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
55%
Hibátlan az érvelés a kutyaszar kontra csecsemők eszmefuttatásodban. Boldogsággal tölt el, hogy egyre többen vagyunk, akik nem értékelik nagyra a gyerekeket, az anyaságot, vagy az emberiséget, és ezt ki is merjük mondani a negatív fogadtatás ellenére. Hajrá
2015. máj. 22. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
58%
Mert még senki nem verte őt jól szájba. De ami késik, az nem múlik, ennek a hozzáállásnak is lesz foganatja. :)
2015. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!