Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj ha rühellem a gyerekes...

Baj ha rühellem a gyerekes anyukákat? Annyira utálom őketz, hogy legszívesebben elküldeném őket együtt egy lakatlan szigetre! És egymást piszkálják!

Figyelt kérdés

Gyűlölöm őket! Mindegyik akivel találkoztam kioktatott, és elküldött a francba a gyerek védelmében!

Mentem bicóval, és eléesett a gyereke előttem, de simán megálltam, még csak rá se gurultam. És elkezdtett velem ordibálni, hogy mit száguldozok a járdán, és ha elütöttem volna? Akkor mit csinálok???



2013. dec. 21. 10:41
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Én is rendszeresen tapasztalom. Bár nem dohányzok és nem keresem a bajt, de az idióták mindig engem találnak meg. Legutóbb az orvosi rendelőben kérte el egy kisgyerekes a telefonomat hogy a gyerek kipróbálhassa. Amikor azt mertem mondani hogy nem akkor meg átment támadóba és szinte a torkomnak ugrott hogy hogy lehetek ilyen szemtelen és gyerekgyűlölő. Itt felkaptam a vizet és beoltottam. De nem ez volt az egyetlen eset. Volt olyan hogy barátaimmal ülünk a játszótéren és beszélgettünk egy padon. Nem dohányoztunk és nem bömböltettük a zenét (azt én se tudom mire jó, ha zenét akarok hallgatni ott a füles) erre odajön 2 kismama hogy ez a játszótér nem nekünk van, és hogy ide nem is szabad bejönnünk mert kisgyerekeknek van. Ott eldobtam az agyam! A barátaim már mentek volna, de én inkább abból a fajtából vagyok aki kiáll magáért és a véleményéért szóval megkérdeztem hogy miért is zavarja. Erre a válasz az volt hogy mert nem nekünk van kitalálva. Hosszasan megpróbáltam észérvekkel elmagyarázni hogy se neki se pedig a nyomorult gyerekének (a végén már így mondtam) nem lesz semmi baja attól hogy mi itt beszélgetünk. Akkor befenyített hogy hívja a rendőrséget (ekkor már csak egy haverom maradt velem). A rendőrségen felvették a telefont, de mikor elpanaszolta az élete gondját valószínűleg nem nagyon vették őt komolyan, mert utána a férjével fenyegetett. De végül belenyugodott és csak miután a gyerekkel együtt megsértődve elment akkor mentünk el.

Sajnálom a szegény gyereket :/

2014. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
52%

járdán bringázni szabálysértés és ha a rendőrnek olyanja van,akkor azonnal fel is jelenthet érte,szóval itt nem kérdés kinek van igaza.

a többi dolog meg azért lehet,mert határozatlan esetlen a testbeszéded.

áldozatot látnak benned,akit lehet ba-sztatni,plusz ilyen esetekben még mentegetőzöl is,ami a vereség egyértelmű beismerése.

2014. jan. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
57%

Járdán bringázni NEM szabálysértés amennyiben:

- NINCS kijelölt kerékpárút

- a járdán közlekedők között biztonságos távolság tartható (tehát gyér a gyalogos forgalom)

- a kerékpáros nem haladja meg a 10 km/h sebességet (kb lassú kocogás sebessége, amivel egy átlagos sebességű gyalogost meg is előzni

- az autók közötti közlekedés kerékpárral nem megoldható illetve balesetveszélyes


Az új KRESZ rugalmasabb a kerékpárosokkal szemben, például azt is megengedi, hogy ha az autós közlekedést egyáltalán nem akadályozza (mert nincs is) akkor a kötelező haladási iránnyal szemben menjen be egy kisebb utcába.

Sokan nem tudják, (főleg akik nem kerékpároznak,) hogy a kerékpár akkor biztonságos közlekedési eszköz, ha a kerékpáros rutinos közlekedő, és a pillanatnyi helyzetet helyesen felmérve annak megfelelő döntéseket hoz, nem pedig akkor, ha beton szabályokhoz ragaszkodik.

Én is mindig rühellem, amikor gyalogosok, autósok tudatlanul bele okoskodnak, hogy nekem hogyan és hol szabad kerékpároznom.



Ettől függetlenül, azt a konkrét helyzetet nem láttam, amikor eléd szaladt egy kisgyerek. Blinkre azt mondanám, szinte biztosan NINCS igaza az anyukának abban, hogy a járdán nem mehettél volna (hanem az ő jó kedvéért tapostasd el magad a buszokkal pld.,) -- ugyanakkor viszont szinte biztosra le tudnám fogadni, hogy a pillanatnyi helyzetet (gyerek távolsága, saját sebességed.. stb.) nem jól mérted fel, így -- szigorúan véve -- a fent felsorolt négy pont legalább egyikében (de lehet hogy többen is) neki volt igaza.


Pici gyerektől nem várható el, hogy felelősen közlekedjen, és "rutinja" legyen felmérni a helyzetet, a veszélyeket. Ott akkor te voltál a "nagy", akinek dolga vigyázni.

2014. jan. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Figyelj:Ne biciklizzetek a járdán.régebben én is ott mentem,és nem egyszer konfliktusba kerültem gyalogosokkal,pedig én lassan mentem,és én sem mentem neki senkinek.Ma már csak ott megyek járdán,ahol nagyon muszáj,de akkor is gyök 2-vel a szélén,vagy tolom.Tudom,hogy elég sz..rul van megoldva a biciklis közlekedés,de sajnos ez van,a járda a gyalogosoké.A kisgyerekek meg eleve szeleburdiak,értsd meg,hogy félti,és azért ordibált,mert ideges volt.A másik két esettel kapcsolatban pedig annyit,hogy igazad van,valóban megkérhettek volna normálisan is.De ezért ne gyűlöld az összes anyukát,biztos,hogy vannak normálisak is,nem csak ilyenek.Igen,hát nem könnyű ebben a világban az emberekkel bánni,sokan csak a saját problémáikat zúdítják rá másokra,megfontoltság nélkül,mondom ezt neked egy sóhajjal,33 éves fejjel...
2014. febr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Szerintem a hormonjaik miatt ennyire dilisek.Én is látom nap mint nap,hogy mondjuk keresztbe mennek át az úttesten a babakocsival és amikor pánikból lefékez az autó,akkor üvöltenek,mint egy őrült.De tegnap engem is betalált egy este 11kor,jött az utcán egy babakocsival meg egy már járó kisgyerekkel.A kutyámmal voltam és direkt lehúzódtam ismerve a fajtát,mert szerintük az 5 kilós kutya is támadó életveszélyes véreb,de nem volt elég.Megállt és azt mondja nekem,most sz-rik a kutyád,miért nem szeded össze?Mondom neki ha mutatsz 300 méteres körzetben egy kukát akkor összeszedem,de haza nem fogom vinni,és éjjel a bokorba sem fogok bemászni a sötétbe érte.De sza-rik a kutyád és ku-rvára unom,hogy minden nap a sz-art mosom a gyerek cipőjéről!Aztán otthagytam,mert nem fogok átvágni a tengernyi kutya-szaron,hogy felvegyem éppen a legfrissebbet a korom sötétben a bokorból.Amúgy van nálam zacskó össze szedem ha olyan helyre csinálja és van lehetőség a kidobására.
2014. febr. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
itt nem a biciklizesrol van szo, csak egy peldanak hozta, hogy ereztesse a jelenseget. Amugy teljes mertekben egyetertek a kerdezovel.
2015. ápr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
54%
Én is utálom őket. Meg a gyerekeket is. F31
2015. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
20%
#25 Én is rühellem az ilyen lusta embereket, mint te, akik csak a kifogást keresik, miért nem szedik össze a mocskos dögjük után a szart. Hiszen ha nincs kuka a környéken, sétáltasd arra, ahol ki tudod dobni, mert TE vezeted, NEM Ő TÉGED. Érted a helyzetet, remélem. Más meg tényleg takarítja a szart a másik után. Ki nem állhatom az ilyen kutyatartókat, inkább 16 idegbeteg babakocsis anyuka, mint sétáljak végig a kutyaszaros városon miattatok, ti undorító, felelőtlen disznók.
2015. ápr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
52%
A kutyaszar lebomlik, és nem szennyezi a környezetet, természetes anyag. A csecsemők után pedig rengeteg környezetromboló anyag keletkezik, pl évszázadok alatt lebomló pelenka, műanyag vackok, cumisüveg, tőgyleszívó, meg minden kacat amit összevásárol nekik a koca anyjuk. Aztán felnő, autóba ül, fűti a lakását, termeli a szemetet, veszi a további kacatokat, és ellik, vagy további kis csírákat nemz, akikre a világon semmi szükség nincsen. Ezek csak arra jók, hogy tovább amortizálják az amúgy is leamortizált bolygót-most komolyan, minek ennyi ember? És elnézve a ronda, elhízott anyukákat, apukákat, megkérdezném, hogy úgy mégis mire fel akarnak magukból többet gyártani? Beteges, kehes, buta, tunya ostoba tv bámuló génselejtek. Még ha ritka génállomáanyú védett állatok lennének, elnézném a dolgot, de mivel lassan 7.5 milliárd élősködő csótány rombolja az ökoszisztémát, így rettenetesen felháborító ez a fajta proli gyerekfosás és a hozzá szervesen tartozó önelégült arrogancia.
2015. ápr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
49%
Annyi, hogy a kutyatratyli a szemed előtt van, a csecsemők és alapvetően az emberiség után keletkező szeméthegy pedig kontinensni méretekben kavarog jelenleg több helyen is a világ óceánjaiban, hatalmas pusztítást végezve a tengerek élővilágéban. De persze megértem, hogy ez nem fáj, mert nem látod :D csak a kutyaszart. Csak a házad előtt legyen rendben minden mi? idióta
2015. ápr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!