Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők ti ezt hogy gondoljátok?

Nők ti ezt hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

Férfiak is írhatnak, ha jártak már így. Az egyik illatszerüzletben van egy nő kb 26-29 között lehet, eléggé felfigyeltem rá szimpatikusnak tűnt. Az átlag eladókhoz képest figyelmesebb volt velem, beszédstílusban is, meg viselkedésben is. Nehéz megmondani, de nem olyan klasszikus eladói műkedvességgel beszélt hozzám, már-már túlzottan udvarias is volt velem, de közben szégyellősen leszegte a tekintetét, zavartnak tűnt.


Mire vélnétek ezt?

-Szimpatikusnak tűnsz, terveznék hosszútávra

-Jó vagy, megdughatnál

-Szégyellős vagyok és kedves akarok lenni


Hülye kérdés, de ezt a viselkedést valahogy nem tudom hova rakni. Mindkét nem véleménye érdkel, férfiaké ha jártak már így, nőké akik hasonlóan viselkedtek. Találkoztam már hivatásosan bájolgó eladóval, flegmával, lenézővel is, de ez új volt.


Ha lehet kort és nemet is ha kérhetek.

-Ilyen vagyok



2013. dec. 27. 19:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdő volt! Többször voltam már szemtanú új munkaerő első napján és ők viselkedtek mindig így, ahogy leírtad.
2013. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!