Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtathatnék azon a...

Hogyan változtathatnék azon a tulajdonságomon, hogy minden feladattól megrémülök? 21/L

Figyelt kérdés
Legyen az randi vagy iskolai szereples, egyszeruen bepanikolok, neha az is elofordul, hogy meghatralok. Vannak ezzel masok is igy? Hogyan lehet ezt lekuzdeni?

2013. dec. 28. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj a sikereidre gondolni, emlékezz arra, hogy sikerültek korábban is a dolgaid és ha készültél az adott eseményre, akkor az is biztosan sikerülni fog. El kell magaddal hitetned, be kell beszélned magadnak, hogy nincs miért paráznod, menni fog minden és akkor meg fogsz nyugodni.
2013. dec. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom, ezert a valaszert megerte kiirni a kerdest :) A tanacsot pedig megfogadom!!!
2013. dec. 28. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki így van vele, de ha a sikerekre gondolsz akkor egy pozitív bizsergés lesz belőle, kb olyan mint gyerekkorban a karácsonyi ajándékot várni.
2013. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudatalatti programozásával,reinkarnációs utazással.
2013. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Keress rá a neten ilyen kifejezésekre, hogy elárasztásos technika, kognitív pszihoterápia, ezek részben önállóan is használható módszerek. Érdemes mindig feltenni a kérdést, hogy mi a legrosszabb dolog, ami történhet. És kibogozni, hogy ok, de az a legrosszabb dolog mit okoz nekem. Sokszor elég szánalmas következményekig jutsz el, nem lesz valódi okod a rettegésre.

Az egyik Ally Mcbeal részben úgy segített magán Ally, hogy ha izgult, elképzelt maga mögé olyan embereket, akik támogatnák, mintha vele lennének. Ennek a technikának is van egy neve, de ezt nem tudom sajnos.

2013. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fantasztikus válaszokat adtatok, nagyon hálás vagyok mindannyiótoknak!!! :)
2013. dec. 29. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok


Azt elfelejtettem írni,hogy a hipnózissal történő reinkarnációs utazás állítólag veszélyes.A meditációs már biztonságos.


Amúgy most olvasok egy jó könyvet:Kerner Tibor-Sziklaszilárd önbecsülés.A netről ingyen töltöttem le.

2013. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!