Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki a középsuliban "menő"...

Aki a középsuliban "menő" volt, az utána felnőttként az is marad?

Figyelt kérdés

Azt mondják, vannak akik "menők" voltak suliban, mondjuk szép lány volt, vagy legalábbis sokszor volt más barátja, Ők rendszerint felnőttként nem lesznek szintén sikeresek.

Mennyire igaz ez?



2013. dec. 28. 21:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ: Ha szellemi munkát végzel akkor akkor leszel menő ha okos vagy, ha pedig fizikai munkát akkor ha erős és nagyon szorgalmas vagy
2014. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Háát láttam én már karón varjút. :)

Pl egykori nagymenő hangadó, mindenkit lenyomó volt osztálytársam elgyötörten és szakadtan nézett döbbent arccal, amikor kiszálltam egy parkolóban a Porsche 911-esemből én, akit ő anno lenézett, kis senkinek tartott.

Pszichésen: ő egy önelégült barom volt, aki ebben az állapotában nyilván nem tett sokat a sorsáért és lecsúszott. Én, aki egy elnyomott kis senki voltam a bizonyítási vágytól vezérelve jutottam oda, ahova. Szóval az élet hoz érdekes fordulatokat.

2014. júl. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!