Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jót tesz az egy...

Szerintetek jót tesz az egy fiatal gyereknek ha a viccoladalakon minden rosszat lát ami rosz dolgokra buzdítsa?

Figyelt kérdés
Tegyem azt az a pálinkás pap vagy mi aki pl olyat mond, hogy: a pálinka nem árt a májnak meg hasonló. Akkor a sexualitás hirdeti, a rosz csínyeket, a csúnya vagy hátrányos helyzetű emberek kinevetését, akkor, hogy csak a bombábó nagy mellű nőket lehet szeretni. 15/L
2013. dec. 30. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerinted jó az, ha rossz helyesírással írsz ki egy ilyen kérdést? Ne nézegess ilyen oldalakat, s akkor nem fog megártani.
2013. dec. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Attól függ. Én is gyereknek számítok 13 évesen és nézek néhány ilyen oldalt, de látom rajta, hogy csak viccből írták/mondták vagy mert bunkók és inkább az ilyen poénok szerkesztőin nevetek. Engem inkább arra ösztönöz, hogy ne legyek ilyen, mert nem egy olyan vicc is van, hogy semmire se jó a fizetésük. De van egy velem egy korú osztálytársam, mutattam neki egy viccet egy ilyen oldalról azóta ráfüggött és ő is bunkó lett és mindent elkezdett, mert "az a jó" ahogy az oldalak hirdetik. Ember válogatja.

13/L

2013. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem az tesz neki rosszat, ha úgy beszél, hogy "buzdítsa", ha s-vel írja a "szex"-et, egy sz-vel a "rossz" szót, és egyébként is értelmetlen kifejezéseket használ ("Tegyem azt"...)
2013. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Úgy nézem, a holnapi buliban már nem leszel szomjas.
2013. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy hülyének kell lenni hogy a viccet valaki komolyan vegye.
2013. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amilyen borzalmasan buta emberek vannak itt, simán lehet ez is komoly.
2013. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
buzdíccsa :D, hajrá! :D
2013. dec. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha értelmes a gyerek, rendesen meg lett nevelve, és nem túl befolyásolható, akkor nem fogják befolyásolni.


Off: és az jót tesz nekik, hogy egy kortársuk ilyen penetráns helyesírással és nyelvhasználattal ír ki kérdést? Vegyél már a kezedbe egy helyesírási szabályzatot, könyörgöm. Az nem buzdítsa, hanem buzdítja, alap nyelvhasználati dolog, max. a parasztok suk/sükölnek. A szexualitást sz-szel írjuk. A rossz két sz. És még sorolhatnám, azokról még nem is beszéltem, amit figyelmetlenségből írtál el... elszomorító.

2013. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!