Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális az ilyen ember?...

Normális az ilyen ember? Miért tette?

Figyelt kérdés
Egy barátom már nagyon régóta készült egy versenyre. Elég nagy pénznyeremény volt a fődíj amit a továbbtanulásra adtak a nyertesnek. Igazából a barátom végig vezetett, és nyert is volna, de a végén feladta. Mikor megkérdeztem hogy miért akkor azt mondta hogy másnak nagyobb szüksége van a pénzre és hogy ő csak magának akart bizonyítani. Normális az ilyen?
2013. dec. 30. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, mert nem érted a viselkedését, még lehet normális.
2013. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális!!!!!Ő döntött így.
2013. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy ÉRTÉKES EMBER !!
2013. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 II.Dartheon ***** válasza:

egyetértek az előttem válaszolókkal.

Az, hogy te nem érted, attól még lehet normális - mi több, felismerte, hogy a másiknak nagyobb szüksége van a pénzre mint neki, ezáltal felismerve azt h a pénz nem minden.. ami egy jó emberi tulajdonság... rendes haverod van, becsüld meg :)

2013. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ő is megindokolta, hogy miért tette, magának akart csak bizonyítani. Versenyszellem, ösztönösen benne van mindenkiben (többé-kevésbé), nem a nyeremény miatt és ha arra amúgy valóban nem volt szüksége, akkor érthető a döntése. Én is csináltam már ilyet nem egyszer különböző rajzpályázatokon. Vagy azért, mert egyszerűen nem érdekelt a nyeremény, vagy mert én amúgy is szert tehettem volna rá más versenyzőkkel ellentétben, de legalább tudtam, hogy hol állok a versenyben mondjuk megyei vagy országos viszonylatban.
2013. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális.

De le is írtad a válaszát, ebből megérthetnéd.

Ő bizonyítani akart, megtette.

Másnak nagyobb szüksége volt a pénzre, és ő így segítette hozzá, mert őt a bizonyítás hajtotta, nem a pénz.

Szerintem semmi fura vagy érthetetlen nincs ebben.

2013. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon boldog és büszke lennék, ha nekem olyan barátom lenne, mint Neked. ;)
2013. dec. 31. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon szép gesztus volt a barátodtól, nagyon emberséges dolog.

Manapság az önzetlenség ugyanolyan nagy kincs mint az ártatlanság. Az emberek amint tudják mindkettőt eltapossák, ezért meg kell becsülni amíg még létezik.

2013. dec. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ez egy nagyon szép gesztus volt a barátodtól, nagyon emberséges dolog."

Számból vetted ki a szavakat...kár, h ez egyáltalán kérdésként felmerül bárkiben is, bár amennyire fordítva gondolkoznak egyre többen arról, h mi a normális...már meg se lepődök ezen se.

2014. márc. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem akarta beismerni hogy vesztett volna és időben félbe hagyta a versenyt, így azt mondta hogy másnak nagyobb szüksége van a pénzre. Akkor megnyerhette volna, és utána felajánlhatta volna 1 jótékonysága szervezetnek.
2014. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!