Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire megbízhat...

Szerintetek mennyire megbízhatók az interneten lévő emberek?

Figyelt kérdés

2014. jan. 1. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
A két legjobb barátomat az interneten ismertem meg, de nagyon óvatos voltam, sokáig semmit se tudtunk egymásról, csak, hogy melyik megyében lakik a másik meg hány éves :D Az interneten sokkal könnyebb átveri valakit, ezért nyilván sokkal több az ilyen eset, de nem szabad általánosítani. Érdemes óvatosnak lenni. :)
2014. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
én nem bízom meg senkiben,főleg meg neten,ahol bármit kamuzhatsz a másiknak...kösz,kihagyom az ismerkedést élőben kell...
2014. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most tapasztaltam először az élőben ismerkedést,ugyan úgy megvezetett és került,és úgy tett mintha minden neki állna feljebb,magyarázatot nem tudott adni,beszélgetni nem volt hajlandó,pedig az arcán és tettén és érzésein inden igaznak tűnt,úgy hogy naponta találkoztunk egy napról a másikra kifordult magából!!ennyit a valóságról!!
2014. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én optimista vagyok és megbízom az emberekben, és már rengeteg emberrel ismerkedtem meg a neten, akikkel később személyesen is találkoztam.
2014. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Észnél kell lenni, és akkor nem lesz baj.


Szélhámosok mindenhol vannak, és az internet korszaka előtt is léteztek.

2014. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bennem meg lehet bízni ha nem adnak az ellenkezőjére okot:)
2014. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak jó tapasztalataim vannak. Nem egyszer az is előfordult, hogy előre utaltam másoknak pénzt, simán leléphettek volna, de nem tették. Igaz, hogy csak pár ezer forintról volt szó, azért nem éri meg.
2014. jan. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedveskéim!

Aranyrézgyűrűm van olcsón eladó!

2014. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!