Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol keressek az interneten...

Hol keressek az interneten pszichologust akiben megbizhatok és elmondhatom neki a gondomat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
húh én tudom tudok ilyen telefonszámot de msot nem találom,keresem és ha megvan beirom :)
2009. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

megvan :) nem pszihológus hanem lelkisegély nyújts de az is sokat segíthet! én is erősen gondolkodom h felhívom őket!a0680 mobilról ingyenes :)

[link]

[link]

2009. febr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szlovákiábol vagyok nemtudom felhivni:(
2009. febr. 12. 14:55
 4/6 anonim ***** válasza:
A pszichológusnak pont a személyes találkozás és beszélgetés a lényege. De ha másra nincs módod, írd be a keresőbe, biztos kidob párat.
2009. febr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jaah hát akkor nem tudom :S
2009. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is SzK-bol vagyok..Ne pszichológust keress, én sokáig jártam hozzájuk, és még rosszabb lett, mint addig volt! Egyáltalán nem érdekelte oket a gondom, csak az hogy fizetek és jólvan. Biztos van valami jóbarátod, akinek kiontheted a szived!:) Amúgy nekem is ilyen jellegu problémáim vannak, és nincs kinek elmondanom, ezért leírom. Megpróbálhatod te is, de elobb-utóbb szukséged lesz egy emberre is, nem lesz elég a papír meg a toll!

Sok szerencsét! :)

2009. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!