Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mit tehetnék...

Szerintetek mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy külföldi közösségi oldal, amely egy számítógépes játékkal foglalkozik. Csatlakoztam ehhez a közösséghez, aztán annyira tetszettek a képeik, hogy én és még pár ember csináltunk egy facebook oldalt, ahol közé tettük ezeket a képeket, hogy ilyet is ki lehet hozni a játékból. Nagyon tetszettek másoknak is, de mi nem írtuk sehova hogy a miénk lenne vagy bármi, csak annyit írtunk a képekhez hogy fú de jó, like a neked is tetszik, stb. Aztán lett ebből egy nagy balhé, mert a külföldiek úgy vették hogy mi elloptuk a képeiket meg a sajátjainkként tüntettük fel őket, szóval ment a sárdobálás. Leírtuk hogy csak azért csináltuk az oldalt, hogy mások is lássák a képeket, de végülis bocsánatot kértünk, majd törölve lett az oldal.


A gond csak az, hogy én odaírtam a közösségen regisztált nevem az egyik képhez, hogy ezzel a névvel megtalál ha más magyar is csatlakozna. Szóval most a külföldiek is tudják, hogy én vagyok az egyik (volt)szerkesztő, a többiek kilétét nem tudják. De nem történt semmi, nem támadtak le. Gondoltam rá, hogy újra regisztrálok inkább hogy ne legyen kavar, de egy csomó minden köt a mostani nevemhez, ezért más megoldás kéne.


Szerintetek mit tehetnék?


Bocsi, ha hülyeségnek tűnik a kérdésem, de nagyon örülnék ha valaki adna tanácsot.


2014. jan. 1. 22:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Elnézést kérni, kiírni a neveiket, és nem sunyi féreg módjára viselkedni például egy jó kezdet lenne. Hosszútávon pedig odafigyelni más munkájára és szellemi tulajdonára legalább egy képaláírás erejéig.
2014. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gondolom, a linket odaírtátok, hogy melyik oldalról vettétek a képeket, meg azt is ki lehet írni, hogy nem a tietek, hogy félreértés ne legyen.

Ennyi.

2014. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!