Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Van egy legjobb fiú barátom (aki régebben visszautasított, de ezt hagyjuk). Ezen már igazából túltettem magam. Néha mégis zavarónak érzem őt. Persze nagyon szeretem őt. Nagyon tetszik egy fiú, és mindig találkozok vele, mosolygunk egymásra. Ekkor jön a fiúbarátom és elrángat a közeléből, hogy "Gyere már, nem igaz!". Rendszerint azt hiszik, járunk, pedig nagyon nincs így (mint mondtam, visszautasított egy éve, mert tetszett nekem.) Nem is szeretek menni bulizni vele, mert nem mernek odajönni a fiúk hozzám, azt hiszik ő a barátom. Nem értem őt. Ha visszautasított, miért nem enged fiúkat a KÖzelembe?! Annyira idegesítő! Már többször is próbáltam vele beszélni erről, hogy ne sajátítson ki, és hagyja végre, hogy valakivel boldog legyek. Erre besértődött, és napokig nem beszéltünk. Annyira önző! De mégis nagyon szeretem, nagyon jó barát... Nem értem, hogy ebben a dologban miért ilyen velem! Mit tehetnék?
2013. dec. 7. 12:00
 1/1 anonim válasza:

Szerintem szerelmes beléd annyira magának akar a srác hogy nem bírná elviselni ha mással lennél.

Azt tudod tenni hogy adsz neki egy pofont és vége a barátságnak elküldöd ennyi.

Ilyen magának akaró srácot nagyon nehéz le koptatni .

Sőt van mikor örültségéket tesz tuti szeret.

2013. dec. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!