Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az a kalandv...

Mi a véleményetek az a kalandvágyó emberekről?

Figyelt kérdés
Mármint azokról, akik keresik a kalandokat, úgymond minden hülyeségben benne vannak, és sose nőnek fel, mert mindig történnie kell valaminek, meg mindig van valami aktuális vicces sztorijuk. Mennyire vonzó ez a tulajdonság? Vagy inkább negatív?
2014. jan. 8. 15:50
 1/9 A kérdező kommentje:
mármint az nélkül. Bocsánat nem megy ez ma nekem...:S
2014. jan. 8. 15:51
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Egy bizonyos határig vonzó. Nekem szimpatikus tulajdonság.

Ha viszont képtelen komoly lenni, ha nagy gebasz van, az kicsit elkeserítő.

2014. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, úgy írtad le a "kalandvágyó" embert, mintha debilis hülyegyerekek lennének.
2014. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ez egyáltalán nem negatív, sőt.

Az élet végülis egy nagy kaland, folyamatosan változik ahogyan mi is. Inkább az a rossz, ha valaki fél a változástól.

2014. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"minden hülyeségben benne vannak, és sose nőnek fel, mert mindig történnie kell valaminek"
2014. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem is.

Próbáltam elvonatkoztatni az elfogultságomtól, mert nekem pozitív róluk a véleményem, de viszont úgy tűnik, hogy sikerült is, ha már hülyegyereknek tűnnek a leírásom alapján.

2014. jan. 8. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik ez a tulajdonság egy ilyen ember mellett sosem unalmas az élet
2014. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én talán ilyen vagyok. Igazából a baráti köröm is ilyen. Szinte majdnem minden nap belekeveredünk valamibe. Szinte minden dologban benne vagyunk egy bizonyos határig, és sohase unatkozunk :D

Viszont sajnálattal vettem észre mikor idén új osztályba kerültem, hogy ezzel az új osztályomban egyedül vagyok. Bármi programot találok ki, ők nem jönnek. Bármi vicc vagy hasonló ötletem van, senki sincs benne, pedig nem kell durvákra gondolni. Mindenki mintapéldány akar lenni az iskolában, sulin kívül meg mennek tanulni... pedig fele annyi időráfordítással jobb vagyok.

De sebaj, mert a régi barátok maradtak, és velük mindig van valami közös sztori :D

2014. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Számomra is szimpatikusak az ilyen emberek , mellettük lehet érezni azt ,hogy pezseg az élet :)
2014. jan. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!