Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki a maga szerencséjének...

Mindenki a maga szerencséjének a kovácsa?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van aki csak szimplán szerencsés azzal, hogy gazdag, esetleg polgári családba születik. Tehát vagy pénze lesz, vagy jó neveltetése.
2014. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, igen, igen. A magyarok sajnos ezt nem képesek megérteni, és állambácsitól meg istentől várják az életfeltételek megteremtését.
2014. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a legtöbb esetben.
2014. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Igen, de azért néha kell hozzá egy kis szerencse is.
2014. jan. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Baromság!


3 szakmát tanultam, esélyem sincs bennük elhelyezkedni. több 100 önéletrajzot küldtem szét, decemberben csak 12 "Köszönjük, nem felelt meg" típusú levelet kaptam, és mennyi az aki nem is válaszolt.



Szóval én akár fejre is állhatok, ha egy korrekt cég nem vesz fel, mert jaj nincs gyakorlatom és pályakezdő vagyok az adott témában, akkor aztán kovácsolhatok 8000 patkót, nem leszel előrébb.

2014. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os

Tehát nyilvánvalóan rosszul csináltad. Attól még te csináltad rosszul és nem más, és te csinálhattad volna jól, és nem más. A mondás tehát igaz. Lehet, hogy elég lett volna egy vagy két "szakma", de elmenni önkénteskedni bennük, és gyakorlatot szerezni. Akkor most lenne gyakorlatod. Így működik a világ. Lehet a játékszabályok szerint játszani, vagy köpködni rá.

2014. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!