Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akit nem kap el az okostelefon...

Akit nem kap el az okostelefon örvénylet, azzal mi lesz?

Figyelt kérdés

A médiában úgy ajánlják, mint a cukrot, már meg is lehet ingyen nyerni, meg sem kell venni.


Régebben azért, amikor bejött a normál telefon divat, nem kapott így el senkit sem az őrület, hogy csak a telefonjával foglalkozzon, és le sem teszik sohasem a kezükből.


A fiatalok azt csinálják vele, mint akit démonok szálltak meg, de már kezdik ezt a 40 évesek is!


Szerintem, sok kapcsolat megy emiatt tönkre, emberi is, nemcsak szerelmi.



2014. jan. 12. 00:25
 1/8 A kérdező kommentje:
A külvilágban a természetet is le fogjuk sz*ni, mert csak nyomkodunk majd állandóan.
2014. jan. 12. 00:30
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem az okostelefont, de a bunkofonokkal sincs semmi bajom. Egyik barátomnak ősrégi kőkorszaki bunkofonja van és tök jól van.
2014. jan. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég furi baráti társaságokat látni, mind a téglamretű telefonon csetel valaki tök mással, aztán csinálnak néhány képet, feltöltik ide-oda, és kockulnak tovább.

Nekem egy elég középkategóriás okostelefonom van, napközben nem használom, de ha valakinek írnom kell, ez ingyenes, az SMS-el ellentétben. Sok előnye van, ha nem esel túlzásokba. Amikor nyáron nyaralóban voltunk és egyik este elaludtak ketten az ágyamon, és nem fértem oda, két székre kényszerültem, de amikor felkeltem, mert szétnyomta a fenekem, előkaptam az okostelefont és olvastam. :D


Persze sokan túlzásba esnek, de ezen nem tudunk változtatni. Ugyanolyan ember az, akinek nincs okostelefonja. A legjobb barátnőmnek fél éve telefonja sincs, mert eltörte. Két másiknak nem okos, de van, harmadiknak felhajthatós, poénkodunk néha vele, hogy "Le ne esd a választ a netről :D" de szerintem nem tesz senkit többé, ha a telefonja okosabb, mint ő.

2014. jan. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bumbi02 ***** válasza:
100%

Az okostelefonnal nincs baj.Hasznos tud lenni egy zsebtérkép, GPS, állandó internet kapcsolat. De mikor valaki társaságban is neki áll facebookozni, telefont pötyögtetni, azt én se szeretem. Főleg az olyanokat, mikor csak azért megy fel facebookra, hogy bejelölje hogy hol van.



A telefonnal nincs baj, a használatával esnek sokan túlzásba.

2014. jan. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én attól félek kicsit, hogy ha nem követem a technika fejlődését, akkor hipphopp lemaradok, és végül tök tehetetlen leszek, mint az idősek, akik nagyon idegenkedve kezelik a mobilokat is, de még a TV távirányítót is és rendesen bepánikolnak, ha nem azt nyomják meg, amit eredetileg akartak. És minden technikai dologban segítségre szorulnak. Tök rossz érzés lehet.

Plusz, hiába tudom, hogy manipulálnak a reklámok, akkor is sikeresen teszik, és úgy érzem nem lehetek boldog egy okos telefon nélkül.

Ellenben rohadt csóró vagyok :D és igazság szerint sajnálom is rá a pénzt... így marad a régi. :)

2014. jan. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

semmi nem lesz azokkal az emberekkel akiknek nincs okostelefonjuk.

nekem is és a páromnak is egyszerű telefonunk van, az övé már vagy 7éves, az enyém meg egy 4éves darab, ha nem több. egyikünk sem akar okostelefont, mert nem használnánk ki az általa nyújtott szolgáltatásokat. mindegyikünknek elég ha telefonálni, meg smsezni tudok vele. persze azt elismerem, hogy hasznos lehet, de nekünk nincs rá szükségünk.

rossz azt látni viszont ezzel kapcsolatban, amit előttem is írtak: az utcán, az iskolába, a buszon, illetve bárhol: akinek ilyen telefonja van az nonstop azt nyomogatja: legalábbis a többség.

engem speciel az idegesít, mikor egyetemi előadáson én figyelek, mellettem meg okostelefonon játszanak, majd előadás végén odajön az, aki nem figyelt és próbálja elkuncsorogni a jegyzetemet mondván, hogy ő nem tudott semmi hasznosat leírni, hát így én sem tudnék. és mikor közlöm, hogy talán nem játszani kellett volna, akkor még én vagyok taplónak beállítva.

ha mindenki rendeltetésszerűen használná ezáltal a telefon által kínált lehetőségeket, akkor nem lenne vele semmi gondom, de ez sajnos a nagy többségre nem mondható el.

2014. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
12 éves Nokiám van, köszönöm, semmi bajom tőle, nem érzem úgy, hogy elszalad mellettem a világ :) Inkább az aggaszt, hogy azokkal mi lesz, akik most éjjel-nappal a náluk okosabb telefonjukat b*szogatják. Nulla személyes kapcsolat van az életükben, előbb-utóbb vajon azt is elfelejtik, milyen egy élő ember, csak fényképekről fogják felismerni a családtagjaikat is?
2014. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
" előbb-utóbb vajon azt is elfelejtik, milyen egy élő ember, csak fényképekről fogják felismerni a családtagjaikat is?" lassan az lesz... :D
2014. jan. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!