Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúk a mosolygós vagy...

A fiúk a mosolygós vagy durcás lányokat szeretik jobban? Aki mindig durcás fejet vág, azt titokzatosabbnak gondoljátok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 21:42
 1/3 *Nekomimi* ***** válasza:
65%

A durcaság nem egyenlő a titokzatossággal. Egy mosolygós lány is lehet titokzatos. :)

Viszont, a kérdésedre válaszolva, nyilván jobban kedvelik a mosolygósabb lányokat, mint a durcimurcikat. Legalább is én ezt tapasztaltam :D

2014. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy mindenki a mosolygósat fogja mondani...de akkor miért mindenki úgy fényképezi magát, hogy próbál megközelíthetetlennek és durcásnak tűnni? meg ha nem tetszik ez a pasiknak, a modellekről miért készül mindig merev, szigorú arcú fotó?
2014. jan. 12. 22:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sztem ez a flegma-durci dolog egy amolyan megmutatjuk, hogy mi nem vagyunk átlag csajok-trend, ezzel nem a pasiknak akarnak tetszeni, hanem egymásnak akarnak "bemutatni". És ha épp ez a menő, akkor a tinisrácok is erre fognak hajtani, mert még éretlenek, és az imidzsük meg hogy épp milyen menő lánnyal járnak, az elég sokat vet a latba még. Amikor én voltam gimis (olyan 8-9 éve), akkor még nem volt ez a flegma trend, de akkor is volt olyan, hogy alapvetően nem bírták a srácok egy csaj viselkedését, de aztán mégis vele jártak volna, mert menő volt meg jó volt a segge :D.

Az meg más kérdés, hogy az alapvetően magát flegmán fotózó csaj is mosolygós lesz a kiválasztott pasi előtt, ha divatból "flegmul" amúgy :P.


meg aztán ott van az is, hogy mostanában a flegmás csajok félig-meddig srácosan is öltöznek, mert ők aztán nem tipikus csajok (vagyis ezt az érzetet akarják kelteni, mert azért persze a legutóbbi divat szerint öltöznek és nem túl fiúsan vagy tramplisan), pár srác meg ezt úgy érzékeli, hogy jaj, végre egy csaj, aki nem plázacica, hanem kicsit pasis, és milyen könnyen meg fogják érteni egymást... amikor aztán kiderül, hogy az egész kamu, mert ezeknek a lányoknak a nagy része pasifogásból vagy divatból ilyen.

2014. jan. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!