Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell idegbetegnek...

Miért kell idegbetegnek lenni? Miért nem képes sok ember mosolyogni egyet, és tovább sétálni? Miért kell feszkózni?

Figyelt kérdés

Nézek videókat amiben mondjuk "megszivatnak" embereket az utcán. Eléjük ugranak a sarok mögül, megbökik a vállukat miközben a másik oldalukon vannak, beleraknak cuccokat a bevásárló kosarukba, miközben nem figyelnek. Szóval ilyen kis vicces dolgok.

És az emberek nagy része röhög egyet, főleg mikor megtudja, hogy kamerázták a reakcióját, még integetnek is sokan a kamerának.

De van 1-2 ember, aki idegbeteg lesz. Mondjuk valakinek beleraktak a kosarába egy müzlit, az meglátta, kivette és hozzá b***ta az emberhez, és meg is akarta verni!

Másik meg, bebújtak egy bevásárló központban a növény mögé, és elsétáltak, és megijetsztette őket ugye. És volt egy gyerek, aki ki akarta onnan szedni, és agyon verni!


Most ezt miért kell csinálniuk? Miért nem lehet egy jót mosolyogni magukon, vagy röhögni egyet? Miért kell idegbeteg módjára egyből "agyon verem!" reagálni?

Nem meglopták őket, nem sérült meg senki, hangsúlyozom, ezért miért kell lincselni?

Idegbetegek?



2013. dec. 26. 06:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

NEM, nem ezek igedbetegek, HANEM akik ezeket viccesnek találják, azok ELMEBETEGEK!


PL. valami mögül elöugrani és megijeszteni - ha valakinek beteg a szive, az bele is halhat.

2013. dec. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Pontosan; ez szerintem sem a vicces kategória. Valakinek épp rossz napja is lehetett, s a kár abból is adódhat, hogy a plusz dolgot a kosarában nem tudja mire vélni, s a végén még azért is fizetnie kell. Idegenekkel sosem szabad poénkodni, nyilván más, ha valamelyik haveroddal teszed ugyanezt. Strandon is a barátokat bátran lefröcskölöd, de egy idegent sose szabad.
2013. dec. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Én sem találnám viccesnek és biztos, hogy felhúznám magam rajta. Ökörködjenek a haverjaikkal de ne idegenekkel. Minden ember más van aki viccesen fogja fel van aki viszont egyáltalán nem kedveli az efféle szivatásokat és vérmérséklettől függően mérgesen vagy agresszivan is reagálhat. Arról nem is beszélve, előfordulhat, hogy az illetőnek éppen aznap halt meg valakije hát el tudom képzelni hogy nem reagál széles mosollyal ami teljesen normális..
2013. dec. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, ez ku*vára nem poén max a haverjaiddal.Ha szar napod lenne és pár vicces gyerek ilyenekkel idegesítene te se örülnél neki.
2013. dec. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmi kaja, sok kávé, munkahelyi trollok, aztán menj vásárolni... Öregasszonyokat fogsz félrelökdösni, feltéve, hogy eljutsz a boltig kissé feszülten közlekedve...
2013. dec. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen poenok nem is viccesek, en is felhuznam magam rajta. Ez a gyengeelmeju dedo kategoria es en sem rohohnek rajta. Abban mi a vicc, hogy valakinek a kosaraba pakolsz? Az elougros ijesztgetesert viszont akkora pofont adnek visszakezbol, hogy az illeto ket napig szeduljon.
2013. dec. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Az elottem szolokkal is egyetertek, egyszer rohantam mint az allat, mar ott volt a metro ajtaja nyiva, egy srac meg viccbol elemugrott. Ott rohogott, hogy majdnem nekimentem,meg epp be tudtam ugrani a metroba, de pillanatokon mult. Azert rohantam,mert a bolcsibol telefonaltak a munkahelyemre, hogy a gyereket azonnal vigyem haza, mert lazas es megy a hasa, hanyt is. Remegtem az idegtol a metron a barom miatt, neki csak egy jo vicc volt.Ha lemaradtam volna a metrorol, biztos nekimegyek es sikoltozva tepem a hajat.

Erzeketlen taho aki ilyennel szorakozik.

2013. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Tehát nem agresszívak ezek az emberek, csak idegesek más miatt. Értem! Én meg még szidtam a hapekot, mert meg akarta verni szegény gyereket egy ilyen vicc miatt. :)
2013. dec. 26. 11:36
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A szopatás nem vicc, hányféleképp kell elmondani?
2013. dec. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mi a vicc?
2013. dec. 26. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!