Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért? Teljesen padlón vagyok,...

Miért? Teljesen padlón vagyok, már utcára se akarok kimenni. Ez komoly, úgyhogy csak komoly válaszokat várok, hogy mit csináljak annak érdekében, hogy ez megváltozzon?!

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elfogadni magam. Nem megyek ki az utcára smink...póthaj...csini ruha nélkül mert megszólnak. Évek óta anyukám se látott "természetesen", mert előtte is képtelen vagyok felvállalni. Ha esetleg sikerül összejönnöm egy pasival mindig a hülye külsőm az oka a szakításnak, mert szerintük én őket győzködöm arról, hogy ronda vagyok, pedig szerintük ez nem igaz.


íme egy kép rólam... : [link]


2014. jan. 17. 10:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy ronda, csak taszító. Nem tudom elhinni, hogy így érzed magad jól. Normális közegben az ilyet szólják meg az utcán, nem a természeteset. Ha levakarod a fejedről ezt a rengeteg sminket, természetesen hordod a hajad, és nem vágsz kacsafejet, nem lesz veled semmi probléma. Így nem fogsz kelleni senkinek. Ráadásul 40 évesen úgy fogsz kinézni, mint egy lecsúszott 70-es.
2014. jan. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
nem azt várom h dicsérjenek stb. az iskolában biztos nem remekeltél olvasott szövegértésből...
2014. jan. 17. 11:34
 13/18 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem vagy rossz csaj sőt.. de miért kell ilyen idióta képet vágni? Miért kell így felhúzni a szemöldököd és csücsöríteni?
2014. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
78%
Tönkre teszed magadat csak a mű cuccal. Meg ezzel a hozzá állással. Még "fiatalon" változz meg. Vállald fel magad!
2014. jan. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

szerintem NE azt nézd, hogy ki mit mond, sok ronda ember van akik teljesen nyugodtan tudják élni életüket. Azt mondtad megszólnak az utcán, mert ronda vagy. Mégis kicsoda?, mert én soha nem láttam egyetlen embert sem az utcán aki csak úgy odamenne egy nőhöz, hogy:

-Héé! Te ott, te elég ronda vagy ne is gyere ki az utcára!

Esetleg veled ezt csinálják? Ne másokra hallgass hanem magadra, azokat a szépítőszereket meg tedd el és vedd elő mondjuk ballagásra meg diplomaosztásra, de nem kell minden nap hordani azért, mert a sok r1b@nc még alváshoz sem tudja letörölni. Te is beállsz a sorba a r1b@ncok közé? akkor érvénytelen minden amit írtam.

2014. jan. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
79%

Az ember azt a képet sugározza, amit gondol magáról. Tehát amíg te rondának gondolod magad, addig mások is így fognak vélekedni.

Az arckifejezésed annyira mesterkélt, semmi természetes nincs benne, márpedig az emberek a természetes, tiszta szép dolgokat és külsőt szeretik.


Tényleg az a legjobb szó, hogy visszataszító. Nő vagyok, csak női szemmel tudlak megítélni. Úgy gondolom, ha mosolyognál, és nem aggatnád tele magad mindenféle mű dologgal, szép arcú kedves lány lennél. Így azonban csak egy barbie utánzatnak tűnsz.

A kinézeted az értelmi képességeidet is megkérdőjelezik, tehát abszolút torz képet festesz magadról a világ számára. /tehát nem lehetsz annyira buta, mint amilyennek tűnsz./

2014. jan. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
56%
szia! szerintem kezd el azzal hogy most hétvégén legalább otthonra anyukád előtt lemosod a sminked meg a póthajat... ez a kép meg csak azért előnytelen rólad mert r*bancos kacsafejet vágsz... ahogy kinézel lehet többen megnéznek de nem azért mert jó csaj vagy hanem mert túl mű...feltünőbb mintha csak smink nélkül nuku póthajjal mennél az utcára...
2014. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem értem, miért kritizálja szegényt mindenki halálra, amikor egyáltalán nem annyira gáz, sőt!

Nem azt akarom mondani, hogy a világ legszebb lánya, de már elnézést, azért, mert ki van húzva a szemöldöke, még nincs vele semmi baj! A póthaj kicsit túl hosszú, ez igaz, a rövidebb is elég volna, hát leveszi és kész.


Milliószor csúnyább nők is büszkén sétálgatnak az utcán és válogatnak a pasik között, hogy nekik ilyen jó pasi kell meg olyan gazdag kell... Közben elhízott tehén mindegyik, aki elvárja, hogy naponta 5x kúrogassák.


Ez a lány, ezzel a kinézettel nem gáz, sokkal jobban kifestett nőket látok nap mint nap. A "kacsafejről" annyit: épp rossz pillanatban kattintott, ha kicsit mosolyogna, most ti is mást mondanátok.


Nem láttatok még olyan nőt, aki tényleg csúnya, kövér, qrvás vagy hasonló? Ez a lány egyáltalán nem csúnya, csak nincs megelégedve magával. De miért is?? Mert mindenki, ti is, azt mondja neki, hogy csúnya. Ezek után ne csodálkozzatok, ha meg akarja változtatni a külsejét.

Nem az ő hibája.

2014. jan. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!