Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert ilyen bunkok az emberek?

Miert ilyen bunkok az emberek?

Figyelt kérdés
En azert valaszolok itt a kerdesekre,remelem sokan vagyunk igy,hogy segitsunk annak aki valamit nem tud.Aztan ha veletlenul mas valaszt,vagy epp kicsit rossz valaszt kap,akkor a tobbi miert nem a helyes valaszt irja?miert kell azt ,aki mondjuk jo szandekbol,de rosszul valaszol,azt inkabb elkezdik lehordani minden tudatlannak?Ok amugy biztos 2labon jaro lexikonok.Ja es ,eg a kerdezo is megmondja ,hogy az nem ugy van.Akkor minek tesz fel kerdest,ha o megis jobban tudja a valaszt?Engem nagyon kezd lehangolni ez az emberi gonoszsag,es mar egyre tobb az ilyen kioktato ember.Meglehet mondani szepen is,hogy bocsi,de most nincs igazad,leirom ,hogy ez hogyan mukodik,mert nehogy maskor is rosszul tudd...vagy valami...
2014. jan. 17. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Én személy szerint soha nem válaszolok az "

Elektronikus eszközök kategória" és az "

Ezotéria kategória" sőt a " Gyerekvállalás, nevelés kategória" rovatba. Hogy miért?

Mert az elektronikai részekhez nem értek, és nem írok butaságokat. Ezotériába azért nem válaszolok egy kérdésre sem, mert egy nagy marhaságnak tartom, és nem állok le kioktatni senkit aki odaírogat, hogy valami baj van a fejével.. A butaság nem hoz lázba.

Gyerek rovatba azért nem írok, mert bár van gyerekem ( igaz már felnőtt), és a világ változik, így már teljesen mások a szokások, teljesen más nevelési elvben gondolkodnak mint én. A görbékről meg nem igazán vágom, hogy mikor jó mikor nem.. Így ide sem írok hülyeségeket, vagy nem állok le olyanokkal vitázni akik csakis a saját elképzelésüket fogadják el.


Azt, hogy esetleg te válaszolsz egy adott kérdésre segítőszándékkal,de később leoltanak, hogy butaságot írsz, valahol jogos. Aki nem ért hozzá, akinek fogalma sincs, aki csak tippel az nem segítség..

2014. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%

Ki a tökömet érdekel a kérdésed?


Am meg én is bunkó vagyok mindenkivel ma is elküldtem a halál fa_szára egy csávót mert full üres buszon mellém ült.

2014. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Masodik:))azt latom:))) Es most jobb,hogy kiadtad?:D

1.De lehet,hogy em ugy gondolom,hogy jol valaszoltam ,de megsem.Es akkor nem lehetne turelmessebbnek lenni a masikkal?En ugy gondolom,hogy aki okos,es tenyleg jo valaszt ad,akkor az megsem okos,mert bunko stilusban adja elo.En ezeket ugy hivom,hogy okoskodoak.De lehet,hogy akkor velem van baj:D En csak egy kis turelmet,es tiszteletet varnek,igen,igy ismeretlenul is,mert ezek az igazan bolcs dolgok,es nem az,hogy lekezeloen kioktatom a masikat.

2014. jan. 17. 22:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd, ha nem vagy biztos a válaszodban akkor ne írj. Mint írtam, a rossz tanács, rossz válasz nem segítség. Én türelmes ember vagyok, de néha nálam is kinyílik a bicska amikor buta válaszokat olvasok, és az illető szentül megvan győződve, hogy jó amit írt.

Okoskodásnak pont ezt nevezném. Okoskodik,de fogalma sincs miről. Az a bunkó, az aki letolja a másik butaságát az nem okoskodik, hanem szimplán érzéketlen, kevés intelligenciával megáldott ember.

2014. jan. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kellene letolni emiatt valakit. Mert ha tegyük fel, rosszul válaszol, de azt hiszi, hogy jó, akkor nem kell leszedni a fejét. Mert ettől nem lesz egy barom, idióta. Sem tévedhetetlen. Mert lehet, hogy amúgy ért hozzá, csak most mégse.

De ez szerintem inkább azért van, mert sok a feszültség. És az emberek akarva, akaratlanul itt is kiadják sokféle formában. Az egyik a bunkóskodás, ami a türelmetlenségből fakadhat.



13/L

2014. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve. :}
2014. jan. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!