Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért ilyen bunkók az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen bunkók az emberek?

Figyelt kérdés
sok esküvői fotón látom hogy túlöltözik a menyasszonyt, vagy hogy épp hófehér ruhában mennek el egy adott esküvőre. ezt csak én tartom bunkóságnak? hogy jut eszükbe egyáltalán? nekem lesülne a képemről a bőr...
2013. jún. 28. 14:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha a menyasszonynak van ízlése, ad a megjelenésére, a ruhájára, a sminkjére, akkor nem hinném, hogy bárki is túl tudná öltözni, vagy netán összekevernék vele.
2013. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
gondolom most kért meg a pasid, vagy nemsokára lesz az esküvőtök...
2013. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
nem most kért meg hanem tavaly és augusztusban lesz az esküvőnk, de most ez mindegy is mert nem hívunk meg olyanokat akik ilyen bunyecek.. első.. nem azt mondtam hogy összekeverik a menyasszonyt a másik nővel, és igen én is ki leszek szépen sminkelve, fodrász, körmös, ruha stb... de pl voltam olyan esküvőn ahol a menyasszony saját huga 2 évvel fiatalabb nála, majdnem hogy tűlöltözte őt, és olyan feltűnően viselkedett hogy mindenki őt nézte , de nagyon szánalmas volt látszott rajta hogy ő érzi magát vesztesnek és így akarja magára vonni a figyelmet... mondanom se kell hogy a menyasszony zokogva ment ki cigizni.. ez a nap a vőlegényé és a menyasszonyé miért akarják elrontani és magukra vonni a figyelmet?
2013. jún. 28. 14:48
 4/24 anonim ***** válasza:
68%

Nem szabhatod meg minden vendégnek, hogy mit vegyen fel. Van aki figyelni fog rá, van aki nem, törődj bele.


Ne aggódj ilyeneken, egy esküvőnek nem ez a lényege, az meg főleg nem, hogy mások miatt elrontsd a hangulatod. Mindent nem tarthatunk az irányításunk alatt, még akkor sem, ha ez a nap az ifjú páré. Vedd lazábban.

2013. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%

Ez legyen a legnagyobb bajod az esküvőn. Annyira szomorú, hogy az esküvők többsége ma már csak a külsőségekről szól, nem is csoda, hogy ennyi válás van.

Én esküvőmre még menyasszonyi ruhába is jöhetnének az sem érdekelne.

2013. jún. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
én próbálom lazán venni a dolgot, de nem megy, egyszer tervezek összeházasodni valakivel és az legyen tökéletes, és ha valaki elrontja azt tuti megfojtom.:D
2013. jún. 28. 14:57
 7/24 anonim ***** válasza:
61%
szóval nem vagy elég csinos és félsz hogy egy lány az esküvőtökön csinosabb lesz nálad? :)
2013. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

Még akkor sem tökéletesek a dolgok, ha csak rajtunk múlnak, mivel mi sem vagyunk azok. Az esküvő attól sikeres, ha boldog a fiatal pár, a többi csak ráadás.


Ha ennyire parázol, a végén az egész esemény egy nagy hiszti lesz. Nem hiszem, hogy megéri.

2013. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

Istenem, ezek a problémák.


Túlöltözni csak azt lehet, aki ilyen hisztis, kicsinyes gondolkodású mint te, és hasonló emberekkel veszi körül magát. Normál esetben egy esküvőn a kutya sem foglalkozik vele, hogy xy húga milyen csicsás ruhát aggat magára vagy kiteszi a mellét, maximum nevetnek rajta egy jót, nem pedig bámulják, meg még lehetőséget is adnak neki hogy jelentet rendezzen.


Kulturált környezetben ilyenek nem fordulnak elő. Ha nálatok igen, akkor sajnos veletek van a probléma.

2013. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
Hát én kiosztanám ha egyértelmű lenne hogy már kétségbeesetten próbál így viselkedni.. :D
2013. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!