Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha én szerintem...

Mit tegyek ha én szerintem bunkók a munkatársaim és teljesen más emberek vagyunk? Már a párkapcsolatom is megérzi. Nem mondom hogy rossz emberek, csak mások.

Figyelt kérdés
Nem mondom hogy rossz emberek,de teljesen más síkon működünk.Én pedig elég laza vagyok és sok féle ember típussal mgértem magam.Most itt nem mély analízisba akarok belemenni.De ti mit tennétek?Keresnétek másik helyet?Úgy érzem a munka jó,de valahogy a közeg,emberi részről nem nekem való pedig rugalmas vagyok és nem is vagyok egy nyavajgó fajta,de úgy már otthon is érezni hatását,nem jó írányba.A párom is mondta hogy mintha kezdenék megváltozni.Mit tegyek?Felmondjak?
2013. júl. 9. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%

Talán jobb lenne, ha elmennél valami olyan munkahelyre, ahol nem vesznek körbe más emberek. Például erdésznek.

Nekem kicsit fellengzős ez, hogy a munkatársaid mind bunkók, csak te vagy ott a tökéletes... Kíváncsi lennék a munkatársak véleményére...

2013. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

ma 13:38



Gondoltam hogy ez lesz:D

Azt azérrt hozzátenném hogy sok helyen dolgoztam,volt ahol 6 évet lehúztam.Ott pl emberileg teljesen megtaláltam a hangot mindenkivel,ott pedig 20 emberrel dolgoztam felváltva és soha nem volt gond.Itt 2 emberrel vagyok egyhúzamba mindig,érdekes hogy itt gond van.Máshol soha nem volt emberileg,pedig nem ez az első munkahelyem.

2013. júl. 9. 13:41
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja és azt is írtam hogy nem mondom hogy ők rossz emberek,vagy hogy én vagyok a tökéletes,egyszerűen más síkon mozgunk.Ez miért fellengzős?Nyíilván neked is van olyan ember típus,akivel kevésbé vagy egyáltalán nem érted meg magad,Pedig én tényleg elég laza és nyitott vagyok az emberekkel,és a kukástól elkezdve egy professzorig is megértem magam.
2013. júl. 9. 13:43
 4/15 anonim ***** válasza:
Keress más helyet, ha ennyire nem jössz ki velük. De nem biztos, hogy bennük van csak a hiba.
2013. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg alkalmazkodni és fogadd el hogy nem mindenki olyan mint te. Nem hiszem hogy csak azért fel kéne mondanod mert a többiek mások mint te. A legtöbb ember örül ha munkája van. A közeget meg majd megszokod.
2013. júl. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Miért kell ezt komolyan??Milyen hiba?Írtam ilyet hogy bárki is hibás?Leírtam szerintem elég érthetően a dolgot,úgy hogy senkit nem hibáztatok benne.Leírtam hogy úgy érzem nem egy síkon mozgunk és én ezért nem tartom őket rosszabbnam vagy jobbnak,de magamat sem.
2013. júl. 9. 13:46
 7/15 anonim ***** válasza:
Miota dolgozol ott? Nem lehet, hogy csak tul uj / szokatlan?
2013. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szokatlan és új ez igaz,de a munka már nem.Szóval azzal nem hoznám összefüggésbe.Eddig mindenhova elég hamar "beolvadtam" emberileg,volt ahol napok alatt és semmi gond nem volt.Itt úgy érzem nem megy.Pedig rugalmas vagyok és soha de soha nem volt ilyen gondom.Pedig ez már kb az 5. munkahelyem,mindegyik helyen éveket töltöttem el.
2013. júl. 9. 13:55
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem tartod őket rosszabbnak, csak szimplán bunkónak. Valóban semmi rosszat nem írtál róluk...
2013. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Értem miről beszélsz, én is ismerek olyan embereket, akikkel semmi bajom, nem ítélem el őket, de egyszerűen nem érzem olyan jól velük magam, mert nem tudunk egymásra hangolódni. Vagy csináld azt, hogy koncentrálj a melódra, és minimalizáld a velük való kapcsolatodat, elég a melót érintő témákat megbeszélnetek, ha kell, vagy fogadd el a helyzetet, őket, azt, hogy ez egy ilyen szitu, ahol nem vagytok egysíkon, ne agyalj rajta, csak hagyd hogy legyen, talán az elfogadással valami átalakul majd, ha pedig egyik sem jön be, nézz másik melót.
2013. júl. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!