Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem kellek senkinek?

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Már 21/N vagyok és nem pont azért írok, hogy ismerkedjek, hanem azért mert még nm volt senkim és ez nagyon elkeserít oly annyira, hogy valamelyik nap már az egyik vonatállomásra is kimentem Szegeden. Nézegettem a síneket hátha a vonat elé vetem magam, de még úgy éreztem nem szabad feladni, ha még mindig nem volt pasim akkor is kibírok körülbelül fél évig, de ha nem lesz én 22 éves koromra biztosan öngyilkos leszek. Bármilyen nevetséges is sokat elértem az életben és rengeteg helyen megfordultam, de mégis az életem egyhangú és üres lett nem értem a környezetemet, depressziós is vagyok egy szinten mi több rendszeresen kiközösítenek. Végignézek az embereken és nem látok mást csak pacalt. Egy valamit nem értek, ha nem vagyok büdös és nyihogó ösztönlény akkor miért nem kellek senkinek. Biztos csúnyán hangzik, de egy csomó húgy, hagyma és dögszagú emberrel találkozok sőt van olyan kortársam, akinek istentelen hónalj szaga van és még azt is keféli valaki, aki nem is olyan csúnya sőt nem büdös csávó. Nem egyszer írtam ide ezzel kapcsolatosan. Már nem találom a helyem ebben a világban annyira elegem van abból, hogy felkúr@atják magukat csak azért, hogy a gyerekkel GYES-en maradjon, vagy ne hagyja el a koma. Ebben biztos igazam van, javítson ki valaki, nem így van. Egy senkinek érzem magam, nincs értelme az egésznek.
2014. jan. 18. 14:49
1 2
 1/16 anonim válasza:
Én szívesen megismerkednék veled nekem se volt már elég régen barátnőm. Van facebookod?
2014. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Tudom hülyén hangzik, de a magány legjobb ellenszere az ismerkedés. Talán túlságosan rástresszelsz. ne úgy állj neki, hogy akkor most ő lesz életem párja, csak kezdj el beszélgetni suliban/munkahelyen, neten, aztán majd csak alakul valami idővel, ha több emberrel is bizalmasabb viszonyba kerülsz.


Ne add fel :)

2014. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
én írtam privátot, kérdező most minden reményem benned van hallod?!
2014. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Hát az elég szomorú, hogy az életed értelmét más emberben keresed. Egy másik ember nem lehet a te célod. Csak olyan, ami rajtad múlik.

Mondjuk én nem tudom felfogni, hogy mit kell görcsölni egy sz**os párkapcsolaton, főleg manapság. Ha szexelni akarsz, találsz hozzá partnert max 1 nap alatt az interneten, az érzelmi igényeidet meg ezer más módon ki tudod elégíteni. Szóval a probléma ezen részét soha nem fogom megérteni.


Az öngyilkosság hülyeség, főleg, hogy vonat elé veted magad. Egyrészt, ha véletlen nem halsz meg, akkor örökre nyomorék maradsz, magatehetetlen, aki a környezete segítségére szorul mindenben. Az aztán jó kis élet lenne.


Másrészt több száz emberrel cseszel ki, mert miattad nem érnek oda a gyerekük születésére, a haldokló szölejük utolsó perceire, valahol ezért valaki egyedül hal meg, aki pedig élni akarna. Valaki nem kapja meg a munkát, amiért éppen jelentkezne, vagy valakit kirúgnak, mert órákat késik. Ráadásul jó sokan meg is fáznak a vonaton, mert ott kell ülni. Aki meglát szétfröccsenve, összetrancsírozva, hónapokig járhat terápiára, nem is beszélve a vonat vezetőjéről, akinek tönkremegy az élete, mert többé nem tud aludni, mert ha csak lehunyja a szemét, a szétplaccsanó fejedet látja, mert te a vonat elé léptél, mert nem volt egy nem büdös pasid, aki megdugna.

2014. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Menj ki Szegedre a vasútállomásra, szállj fel a Szeged-Budapest IC-re és szállj le Kecskeméten ha szeretnél egy magadfajta emberrel megismerkedni. Előtte azért írj rám, hogy melyik nap és hány órára legyek ott és kit keressek. 23/F.
2014. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
ja a vezető az alvás hiány miatt alkoholista lesz, és nyugtatókon altatókon fog élni, a családja tönkremegy, a gyerekeit terrorizálja, aki felnőtt korában bűnöző lesz, sorozatgyilkos, stb.
2014. jan. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Először is az első teendő hogy magadra nézz, tetőtől talpig, amivel nem vagy megelégedve változtass magadon, én srác vagyok, és ugyan soha nem járok ismerkedni mégis kényeskedem hogy nincs senkim. De mivel testileg nem tetszek magamnak a vékonyságom miatt, ezért decemberben óta már kondizok, és jön az önbizalmam.

21/F

2014. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A 4-es zseniálisan fogalmazott!
2014. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%

Sajnálom, hogy úgy véled kell valaki melléd, hogy értelmet adjon az életednek. Ha te magadtól nem találod meg a helyed, akkor attól, hogy lesz egy párod még nem oldódik meg a problémád.

Ha depressziós vagy, akkor fordulj szakemberhez, aki tud segíteni. Ha szexhiányod van, akkor szedd össze valamelyik itteni jelentkezőt, vagy keress máshol egy alkalmas jelöltet. Ha igazi párt akarsz magadnak, akkor pedig tedd rendbe magadat belülről, vedd észre az életed szépségeit, és akkor előbb-utóbb megtalálod a helyedet.

2014. jan. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ez azért túlzás.


Nekem sem szokott barátnőm lenni, pont mert "mindegyik" vagy ribizli, vagy nyomorék.


DE nem mindenki ilyen, csak hát kevesen és csöndesen élünk "emberi" életet ebben a hülye világban.

2014. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!