Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek?

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

üdv mindenkinek, nagyon úgy érzem most hogy a kutyát sem érdeklem, a családon kívül...

nem vagyok egy tudós, de szerintem annyira csúf, ronda, és nem is tudom, szimplán nem szeretnek az emberek, legalábbis én úgy érzem. alacsony vagyok, rocker (dobos). hosszú hajam van, de mégsem érdeklek senkit. nemrég belezúgtam egy csajba, őt sem érdekeltem, nehezen kiábrándultam, és most van egy másik csaj a láthatáron akit szintén nagyon megkedveltem, de úgy veszem őtet sem érdeklem, csak unaloműzésképpen beszél velem, nincsenek barátaim sem senkim, a munkába van 1-2 ember aki néha megkérdi hogy hogy vagyok de semmi komolyabb baráti társaság, mihez kezdjek, le szeretném küzdeni ezt a magányt, el szeretném felejteni a mostani lányt aki tetszik de én neki nem. mihez kezdjek, az emgerek nem szeretnek, nem vagyok, mogorva, sem önző barom, próbálok mindíg kedves lenni, és ez a hála...



2013. júl. 12. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele. Én se kellek senkinek, az úgy nevezett barátaim olybá tűnik, remekül elvannak nélkülem is. Pedig én is kedves vagyok mindenkihez, soha nem bántottam (szándékosan) senkit. Az exbarátom, akit még mindig szeretek, csak egy játéknak tekint, amit olykor-olykor előkap, ha épp nem akad jobb dolga.

De ha ez megnyugtat, nekem bejönnek a dobosok. :D

2013. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D annak örülök.... merre élsz?
2013. júl. 12. 18:36
 3/4 A kérdező kommentje:
privátban beszélhetnénk ha van facebook-od
2013. júl. 12. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, barátnőm még sosem volt, barátaim, hvaerjaim, EGY sincsenek, még beszélőtársam sincs pedig mindenkivel kedves vagyok. Viszont dobolni megtaníthatnál, 16 éves korom óta érdekelm csak nekem drága a tanfolyam most vagyok 20 és még mindig nem tudok, pedig ha elkezdtem volna már 4éve tudnék.
2013. júl. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!