Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Unom h mindig olyan fiúkkal ismerkedek meg akik elhitetik h szeretnek aztán eldobnak! hol vannak a normális kedves igazi érzelemmel rendelkező fiúk??? Az önbizalmam teljesen elhagyott!!mit tegyek? elegem van a sok szerelmi bánatból!!!!16/L

és nem vagyok csúnya egyáltalán! mindenki ezt mondta!


2014. jan. 8. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

azert nem kellesz senkinek, mert meg csak 16 eves vagy es ebben a korban mindenki kiserletezni akar.

tedd te is azt. tegyed probara a jelentkezoket, ne add konnyen magad es igy ki tudod szurni azokat, akiknek csak szexre kellesz :)

2014. jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ne legyél szerelmes:D még én se voltam aztán jól megvagyok.
2014. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bőven ráérsz még ezen aggódni. Szerintem még te magad sem tudod mit szeretnél valójában. Most inkább koncentrálj másra és majd jönni fognak a fiúk, ha visszaszerezted a vidámságod.
2014. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha van kedved irhatsz privit.
2014. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jókat írnak az előzők, de akár hogy is nézzük, 16 évesen is vágyik az ember szerelemre, kapcsolatra.

Ebben a korban általában csalódnak az emberek szerelem téren és később is... 16 év körül kezdi mindenki kapizsgálni, hogy mi is a szerelem ,de ez még közel sincs a felnőttkori szerelemhez.

Ez a korszak tényleg a "kísérletezés", de őrültségekbe nem menj bele, nem biztatni akarlak!

2014. jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 fahéjas Alien ***** válasza:
Talán éppen itt kezdődik a probléma, hogy nincs önbizalmad. Ezenfelül, hogyha valaki mégis megérint, akkor az önbizalomhiányodat kiterjeszted rá és elhamarkodottan bizalommal közeledsz felé, ezért tudnak átverni, kihasználni, otthagyni vagy amit akarsz a történet végére. Szóval, ha változtatni szeretnél, akkor mindenképp fel kell magad kaparni az aszfaltról és igenis nem csak elhinni, hanem tudni is azt, hogy te is megérdemled, azt amit mások, hogy elfogadjanak, szeressenek, tiszteljenek... építs önbizalmat és önszeretetet.
2014. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet h igazad van......megpróbálom.
2014. jan. 8. 14:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Detto en is igy vagyok !!!!

Eddig csalodas csalodas hatan mindenki csak atvert es kihasznalt.:////

16L

2014. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

16 éves vagy. Ebben a korban 5 percenként változik a szerelem. Egyik nap szereted az illetőt, másnap már mást szeretsz. Majd elmúlik ha idősebb leszel.

Az meg más kérdés, hogy nem e te magyarázol be magadnak világmegváltó szerelmet, mert megfogják a kezed vagy hasonló.

2014. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kell a korra fogni én 25 vagyok és ugyanez a helyzetem.
2014. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!