Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják a telt nők,...

Miért gondolják a telt nők, hogy többek a soványoknál?

Figyelt kérdés

Biztos volt már ilyen kérdés,de most felháborodtam immáron többedjére.

Szóval én 29 éves nő vagyok 158 cm(kb)és 47-48kg.

Folyamatosan azt kapom a teltebb nőktől,hogy milyen gebe vagy,egy szellő felkapna,zörögnek a csontjaid,jó hogy nem esel össze a soványságtól,el kellene menned kivizsgálásra...sorolhatnám.

Miért gondolják azt,hogy nekem ez nem esik rosszul?Bezzeg ha én mondanám nekik,hogy milyen bálna vagy,még a tornádó se tudna felemelni....akkor meg végig volnának sértve és azt mondanák,milyen nagy arcom van és beképzelt vagyok.

Komolyan mondom néha lehet többet eszek mint kellene és akkor se hízok.Miért fáj ez nekik ennyire?Oké,hogy esetleg irigyek de akkor is.Miért kell ilyeneket mondani.Nem tehetek róla,hogy ilyen alkat vagyok és nem tudok hízni.

Volt idő mikor be is pánikoltam már,hogy csak én nem látom ennyire vészesnek a soványságom,elmentem és ki is vizsgáltattam magam tetőtől talpig minden oké.

Szóval aki esetleg van itt még aki ilyen sovány az ilyenkor mit mondd a teltebbeknek?

Úgy azért hozzátenném szerintem a magasságomhoz képest ez annyira nem is gebe.Sőt cicim is van,80-as melltartót hordok(és nem nincs kitömve zoknival)

Segítsetek sovány csajok mit mondjak a duciknak?Vagy hagyjam őket faképnél,de az meg nem mindig kivitelezhető és persze nem is akarom őket megbántani!


2013. dec. 4. 17:35
1 2
 1/16 II.Dartheon ***** válasza:
100%

hát mondd nekik vissza ezt, kapjanak már észbe! :D


"Bezzeg ha én mondanám nekik,hogy milyen bálna vagy,még a tornádó se tudna felemelni....akkor meg végig volnának sértve és azt mondanák,milyen nagy arcom van és beképzelt vagyok. "


Hát szrd le őket!kit zavar? amúgy meg teljesen megértem amit mondasz, de nincs igazuk....

neked kitartást, és bátran szólj nekik vissza, ne érdekeljen más véleménye, ne hagyd magad kritizálni.

2013. dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkoztam már ezen,hogy tényleg gyorsan odavágom nekik ezeket de akkor meg kiátkoznak a bugyimból :-D
2013. dec. 4. 17:49
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondolják mert tényleg többek (.... kiloval :-))) Esetleg ezt mondd nekik. Igen, látom, hogy te sokkal több vagy mint én. Hmmm 22 kiloval? Gyere mérjük le! Ne félj, nem irigylem azt a 22-t!
2013. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Mondd meg nekik,hogy ilyen vagy és kész.Így érzed jól magad és örülsz, hogy nem kell fogyóznod meg takargatni magad, mert kilóg a hájad. :-) Én kicsit duci vagyok,remélem nem baj, hogy írtam. :-)De tudom,hogy bosszantó,ha olyan dologgal piszkálják az embert,amin nem tud változtatni,vagy nagyon nehezen
2013. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

3-as ezen jót nevettem,köszi


4-es nem baj,hogy írtál,sőt...nincs bajom a ducikkal egyáltalán

2013. dec. 4. 18:06
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt az irigység játszik közre. Ezzel kompenzálják a lelki sérüléseiket, hogy nincsenek megelégedve magukkal. Mondd meg nekik, hogy irigyek.
2013. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, irigyek és ezért csesztetnek. Én megmondanám h "de legalább nem leszek kövér" :D
2013. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Én azért ebben nem irigységet látok, mert egy sovány nő nem szép. Legalábbis én férfi szemmel nem látom szépnek őket. Igaz van egy munkatársnőm, aki nagyon vékony, de ő azért csinos, mert szép nagy mellei vannak és iszonyat kerek feneke. :)
2013. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem irigységről van szó, az emberek kimondanak triviális dolgokat...

például "látom itt vagy" ... meg ilyenek... ha vékony vagy, akkor vékony vagy... ha nem zavar, akkor az se kellene zavarjon, hogy ha megemlítik...


Mellesleg egy duci lehet, hogy bóknak szánja, hogy milyen szép vékony vagy, törékeny, csinos, még egy szellő is felkapna, stb.


Egyébként meg megmondhatod, hogy nem szeretnél erről beszélgetni.

2013. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De ha látom rajta,hogy majdnem hogy gúnyosan mondja azt nem veszem bóknak.Észre veszem azt aki meg annak szánja.
2013. dec. 4. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!