Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Boldog vagy ma? Miért?

Boldog vagy ma? Miért?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem, mert hétfő.

Najó egy kicsit. Alakul :)

2014. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, mert most keltem fel, épp eszem, és minden ok. :D
2014. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert megiszok egy kávét, mert meggyújtok egy füstölőt. Meg mert bízni kell...Te Kérdező boldog vagy?
2014. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Készülök még a félév utolsó vizsgájára, izgulok, nincs kedvem... tehát annyira most nem :D.
2014. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem olyan érzésem van mit ha kerülgetne a boldogság:D Bocsi, de nem tudom jobban megfogalmazni:D
2014. jan. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, mert nincs suli ezért tudtam segíteni apámnak autótszerelni.

Bár megvagyok fázva, boldognak érzem magam.

2014. jan. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert megint ütközik 3 tárgyam, és sehogy nem tudom megoldani..Tud valaki megoldást, hogyan lehet egyszerre három helyen lenni??
2014. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én igen, a kisbabámat várom, még a pocakomban van, és ez minden napomat boldoggá teszi. 2 évet vártunk rá!
2014. jan. 27. 13:51
 9/14 anonim ***** válasza:

#7 Az remek. Annyit lehet megpróbálni, hogy többen összefogtok és megpróbáljátok átrakatni az órákat. Néha még működik is :\


Részemről alakul a dolog. Az utóbbi néhány napban úgy szaladgáltam, mint a töketlen kutya, de most végre van időm elszöszölni az akváriumommal.

2014. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kizárt, mindig ez van. Több képzésből is kell választani, 3-ból. Pl tanári alapozóból vagy 30 szakról jönnek, na most akkor hogy lehet megoldani, hogy mindenkinek jó legyen? Sehogy. De ha előre rakják, vagy hátra, akkor is van valami.
2014. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!