Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról, h a...

BJanka kérdése:

Mi a véleményetek arról, h a pároddal sütizel a kedvenc cukrászdádban, ahol sokan mások is, erre ő egyszer csak befingik? Mikor ezt halk hangnemben szóvá teszed, még ő van felháborodva, mert szerinte ez a világ legtermészetesebb dolga, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, h eléggé fiús természetű csaj vagyok, sok mindent elengedek magam mellett, de nekem ez már kicsit sok.
2014. jan. 29. 23:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9-es vagyok


Arról nem volt szó hogy egyszer fordult ez elő, vagy sorozatosan. Én az előbbit hittem legelőször és sztem egy esetnél még elnézném és nevetnék rajta. Ha sorozatosan fordul elő, az már tényleg "gáz".

2014. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2014. febr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez természetes dolog én akárhol vagyok kiengedem a gázt!Tegnap például a tescoban a pénztár előtt és általában csak mosolyogni szoktak az emberek vagy jó egészséget kìvànnak.
2014. ápr. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Előfordul olykor, ha az embernek ilyen irányú szükséglete támad. Ilyenkor szépen elnézést kérünk, felállunk az asztaltól, félrevonulunk, mondjuk ki az utcára/udvarra, diszkréten útjára engedjük a galambot és visszamegyünk.

Mások előtt elengedni gusztustalan és neveletlen dolog. Maga a szükséglet nevezhető természetesnek, (bár normális táplálkozás mellett igen ritka az előfordulása) csak a dolog elintézési módja nem mindegy. De hogy ő ebben nem talál kivetnivalót, az elég baj. Az ilyet szoktam egyszerűen taplónak nevezni. Szóval nem csodálkozom, hogy ez neked sok. Nekem férfiként is az.

2015. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!