Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért forgolódok kiskorom óta?

Miért forgolódok kiskorom óta?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de mindig úgy alszok el hogy oldalt ide oda dőlök olyan közepes sebességbe...És 14 éves vagyok.Senkisem tudja hogy ezt csinálom csak a szüleim.De már évekóta csinálom,sőt mióta megszülettem...csak mostmár egyre jobban érdekel hogy miért?!Amúgy az iskolába sokat szoktak piszkálni még a legkissebb csaj is belever a hátamba pedig ő egy vézna,gyönge,rondaság...elegem van már az életemből és hogy ilyen szokásaim vannak meg hogy mindenki utál.

2014. febr. 1. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:

A forgolódásnak az az oka hogy így helyezkedsz a számodra legkényelmesebb helyzethez ez kb mindenkiél előfordul nálam is van ilyen időnként bár én tudom magamról hogy jobb oldalamra dőlve alszok csak el így nem forgolódok maximum akkor ha nem tudok könnyen elaludni de ez nagyon ritka nálam. Egyedül a barátnőmnél szoktam forgolódni az ágyba mert elég puha és az nekem kényelmetlen már a hátam is fáj tőle, persze legtöbbször nálam alszunk együtt nem csak az ágy miatt de nála nem mindig tudok rendesen hozzábújni evégett.

Ha meg szekálnak az iskolába ne hagyd magad. Nehogy már a leggyengébb lány is téged csesztessen ez annak a jele hogy harmat gyenge vagy. A sarkadra kéne állnod. Engem is piszkáltak régen, de amint új suliba kerültem akkor az első ember aki belém kötött nem hagytam magam és picit félre löktem, utólag kiderült hogy ő a legvagányabb az egész évfolyamba így amint megmutattam magam hogy nem vagyok egy puhány betoji ember onnantól kezdve még a legidiótább legbunkobb srác sem mert belém kötni az osztályba aki pont nem a menők közé tartozik.

2014. febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem utállak! :)
2014. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!