Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi tegyek hogy ne gondoljak...

Mi tegyek hogy ne gondoljak arra egész nap, hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
Senki sem akar barátkozni velem,mindenki furán néz rám,odajutottam hogy öngyilkos akarok lenni emiatt...egész nap erre gondolok és állandóan nézem magam a tükörben,kezdek megbolondulni,régebb ez nem érdekelt és nem is tartottam magam csúnyának,de most...csak erre tudok gondolni.Úgy nézek ki mint a halál...
2014. febr. 2. 15:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk gondolj valami másra, amire szívesebben gondolnál. Tanuljál meg rajzolni. Jobb agyféltekés rajzolással. Ha azt gyakorlod akkor így ki kell kapcsolnod az agyadban a meghatározó részt, és a puszta formát kell tudnod látni, és ezt majd alkalmazhatod, hogy magadat is szemléld, és rájössz, hogy az is csak egy forma, a megítélése pedig szubjektív, a szerint, hogy milyen ideákhoz kapcsolódnak milyen kifejezések, és gondolatok.
2014. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
a legtöbb "csúnya" dolgon igenis lehet változtatni...ha a tested a probléma, akkor mozgás, edzés, ha a bőröd,fogad,hajad,stb., akkor keress fel szakembert és tedd rendbe...ha az öltözködésed, akkor kezdj el normálisan öltözködni...ha lány vagy, tanulj meg sminkelni...szerintem nem létezik olyan, hogy valaki ne tudjon legalább átlagos kinézetet elérni
2014. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nincs baj a hajammal,fogammal vagy az öltözködésemmel,a bőröm az ami miatt tartom csúfnak magam,nagyon sápadt vagyok és akárhogy is próbáltam barnítani az arcom nem sikerült.

Szemembe soha nem mondta senki,hogy csúf vagyok,csak,hogy nagyon sápadt,amin nem tudok változtatni.

2014. febr. 3. 10:56
 14/15 anonim válasza:

már egy ideje feltalálták a szoláriumot és ne mond, hogy rád az nem hat mert baromság....


máskülönben a sápadtság nem egyenlő a csúnyasággal

2014. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
jó...szolárium,mintha engednék nekem,hogy menjek szoláriumba...persze elfogok menni egyszer de még egy pár év el kell teljen,hogy azt csinálhassak amit akarok.
2014. febr. 3. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!