Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyan emberrő...

Mit gondoltok az olyan emberről, aki fényes nappal besötétíti a szobát?

Figyelt kérdés
Lehúzza a redőnyöket vagy behúzza a függönyöket. És nem azért, mert aludni vagy tévézni akar.

2014. febr. 4. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
nem tudott ellenállni a sötét oldal hatalmának...
2014. febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Talán depressziós?
2014. febr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Migrénje van,szexel,stb.

De lehet,hogy egyszerűen csak nem akarja,hogy belessenek a kiváncsi szomszédok.

2014. febr. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Én is olyan voltam. Apám meg mindig bejött, és világosságot csinált. Ez volt a mániája, a világosság. Lehet, ezért akartam mindig a sötétséget.

Meg valahogy úgy rondább volt a szobám, ha besütött a nap, látszott minden apró folt, piszok, stb...:)

Ja, meg kiszáradt a tapéta a falon, ahova besütött a nap, levált, meg kifakult.

2014. febr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha te sötétítesz be akkor nem mindegy, hogy mit gondolnak mások? Semmi közük hozzá, hogy mit csinálsz. Ha a szomszédod sötétített be akkor pedig semmi közöd hozzá, hogy ki mit csinál és miért.
2014. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként azt gondolnám, hogy biztos vámpír.. bocs, ennél értelmesebb választ nem tudok adni egy ilyen kérdésre.
2014. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5-6-os te biztos egyedül élsz. Mert az fel sem merült benned, hogy egy családtagod sötétít be, és te meg világosban szeretsz lenni. Akkor azért van közöd hozzá szerintem!
2014. febr. 4. 10:28
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Sokszor én is behúzom, lehet furcsán hangzik de joban érzem magam, pedig nem vagyok depressziós. Én olyan típus vagyok aki a magányt szereti, szeretek néha önmagamba bújni és csak úy ni elleni, tervezgetni, gondolkozni a jövőn, terveket szőni.

De mr volt hogy besötétítettem csak azért mert nagyon zavart a bejövő napfény (és a napfény csíkján nagyon látszódtak a porszemcsét-ez engem pl kiborít :D )

2014. febr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Túl sok a fény, ami zavarja?

Talán belevilágít a tv-be?

2014. febr. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%
Én a családtagjaimtól megkérdezem, ha valami érdekel, bocsi, azt feltéteztem, hogy akivel együtt élsz, ahhoz azért néha hozzá is szólsz:)
2014. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!