Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyan emberrő...

Mit gondoltok az olyan emberről, aki fényes nappal besötétíti a szobát?

Figyelt kérdés
Lehúzza a redőnyöket vagy behúzza a függönyöket. És nem azért, mert aludni vagy tévézni akar.

2014. febr. 4. 08:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%
Rossz a szigetelés az ablakon, fél, hogy belátnak, hangulatosabbnak találja a félhomályt, úgy érzi, így jobban elszigetelődik a külvilágtól, csak hogy pár lehetőséget említsek.
2014. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
89%

Én mondjuk pont azt szeretem, ha kinyithatom az ablakot, szeretem hallgatni a kocsik, emberek zaját, hangjait, és pont attól érzem magam furán, ha ablak zárva, redőny lehúzva, és síri csend van...rendesen depressziós leszek tőle. Ilyen alapon gondolom másoknál ez meg ellenkezőleg működik, őt az zavarja, ha külső behatások vannak.


De mondjuk én is hangulatosabbnak tartom a félhomályt, mint a sok fényt, vagy a sötétséget.

2014. febr. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!