Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek mi a célja az életben?...

Kinek mi a célja az életben? Mit szeretne elérni?

Figyelt kérdés
Kort is írhatnátok és, hogy mennyi idő alatt akarjátok megvalósítani.

2014. febr. 4. 18:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én be szeretném járni Amerikát, Európát és Ausztráliát!
2014. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A biomechatronika azzal foglalkozik, hogy hogyan lehet a természetet átültetni a technikába.Például megtervez egy bioprotézist, teszem azt egy kart, amit ugyanúgy használhatsz, mintha a tiéd lenne, ugyanúgy mozog, ugyanúgy irányítod.

Ennek köszönhető a vízlepergető festék, amit egy orchidea leveléről mintáztak, vagy a helikopter, aminek az ötletét a szitakötő ihlette.

2014. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis érdekesség a nevét illetően:


biomechatronika (BIOlógia+MECHAnika+elekTRONIKA): robotika biológiai inspirációval: főleg pl kéz,láb protézisekkel foglalkozik.

2014. febr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm szépen. Érdekesnek hangzik.
2014. febr. 4. 23:15
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 10 éves korom óta képregényrajzoló szeretnék lenni,illetve író. De ez az álom kategória. :) Persze gyakorlok,nem adom fel,rajta vagyok a témán minden egyes nap. Érettségi után recepciósként szeretnék elhelyezkedni külföldön,leginkább Angliában. Most fogok előrehozottan érettségizni angolból,most leginkább arra koncentrálok,s annak elérése a legfőbb célom.

Ez ismét az álom kategória,de nagyon szeretnék találkozni Tim Burton-nel,szinte már ijesztően hasonlít a személyiségünk. :) (Legalábbis,ahogy a filmjeiből lejött) És persze Pierre Bouvier-rel,kedvenc énekesem. ^^

Szeretnék majd egy szerető élettársat,aki megbecsül,azért szeret aki vagyok,mellettem kitart jóban,s rosszban,s egy házat,ahol boldogan élhetünk. :)

2014. febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a célom, hogy boldog legyek. Hogy ne legyek ilyen szocfóbiás és több barátnőm legyen és ne féljek társaságban lenni. Meg hogy alapból normálisabb legyek

Majd később valami jó munkát szeretnék és családot

20/L

2014. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
77%
én akciós wc pumpa akarok lenni
2014. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!