Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom más csajokról áradozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anna Boross kérdése:

A párom más csajokról áradozik nekem. Miért csinálja mit szeretne ezzel elérni ill. ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dobnám a fenébe. Menjen akkor hozzájuk.
2012. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mivel azért csinálja, hogy te ugorj rá, telibe szarnám.
2012. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért mondja, hogy megund, féltékeny legyél és leteperd. Dőlj be a csalinak, fektesd le és dugd meg őt egy műpéróval akkor nem fog többé gondolkozni se.
2012. ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szeretne elérni egy gec i nagy fülest
2012. ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
koptasd le, hadd menjen az isteneihez:D
2012. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
őszintén en is dobnam, friss a mi kapcsolatunk ..... azon gondolkodok, h most direkt szivat, bosszu mert vmit nem tettem meg v. nem ugy tettem, ahogy varta volna v. feltekennye akar tenni v csak elbizonytalanitani, h ne erezzem magam nyeregbe ugyszolvan v. bejon neki a csaj es ossze akar vele jonni es igy kozli velem, de azert talonbatart engem mert engem is meg akar sexelni vagy nem ertem, azis lehet h kivancs en hogy reagalok erre, tesztel v arra kivancsi h igy latatlanul, ismeretlenul az elmondottak alapjan mi a velemenyem a csajrol
2012. ápr. 1. 20:21
 7/12 anonim ***** válasza:

Az én párom is sokat beszélt más lányokról egészen addig, amíg meg nem kértem, hogy ne tegye. Nem is gondolta, hogy ez nekem rosszul esik, bár tény, hogy ő csak "lány barátokról" sztorizgatott.


Tök mindegy miért csinálja, mondd el neki, hogy te erre nem vagy vevő és kész... Ha abbahagyja, akkor valószínű az az eset áll fenn, ami nálunk is, ha nem hagyja abba, akkor dobd a francba, senkinek nincs szüksége ilyen párra.

2012. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
eddig 2x volt u.ez velem, ez most a 3. mindegyik eset masmas pasikkal tortent az elso pasim elsoperctol 2 csajszirol aradozott, 2evig jartunk es vegig kisert ez minket, sot o tartja veluk mainapig, mert gimisevfolyamtarsnoi voltak es haverok az egyikbe halalosan szerelmes volt es megakarta szerezni maganak, de o egyik csajnak sem kellett, csak mint haver en aki lealtam vele kb a lo helyett szamar szerepet toltottem be, aztan volt egy masik srac akivel mikor komolyabbra fordultvolna ott hagytam, sok minden nem tetszett vele kapcs es meg a legelejen rovidrezartam, na akirol o aradozott az kb 3 eve a csaja es meg mindig egyutt vannak szerintem nem illenek ossze de ezt igy nem tudhatom es nem is lenyeg aztan van ez a mostani eset jah meg volt meg egy srac o neten nyaggat h talizzunk, de kozben elujsagolja h mas csajokkal is levelezik stb LOL, nevetseges :D bar o kisse gyerekesis, mint minden velem egykoru srac...
2012. ápr. 1. 20:52
 9/12 A kérdező kommentje:
szoval dobjam? amugy en is szoktam ilyet csinalni, h mesrlek pasikrol, de alt. baratnomnek ill. egyket fiubaratnak h ok hogy latjak az illetot, szitut, stbt
2012. ápr. 1. 20:56
 10/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez egy éretlen bunkó. dobd! legalábbis ez durva amit művel!
2012. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!