Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiú akarok lenni. Miért?

Fiú akarok lenni. Miért?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de mostmár egyre többet gondolok arra hogy fiú akarok lenni.Meg mi lett volna ha...Амúgy biztos nem fogom átoperáltatni magamxd.De jó lett volna annak születni.Sokkal jobb szerintem.Még olyat is hallottam hogy férfiakat jobban vesznek fel munkahelyre mint nőket o_o?(14 éves lány vagyok)
2014. febr. 5. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Bizonyos munkára nőket keresnek jobban, bizonyos munkára férfiakat, viszont tényleg van olyan, hogy ha lehet választani, akkor inkább a férfiakat veszik fel és most sorolhatnék mindenféle hím soviniszta és kevésbé hím soviniszta indokot, de megkíméllek ezektől.

Összességében egyik neműnek sem jobb lenni, majd rájössz erre magad is. Ilyen korban természetes, hogy elgondolkodsz saját magadon, felfedezed, megismered magad, ez így is van rendjén. Idővel el fog múlni, nem kell aggódni :)

2014. febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, egy patriarchális társadalomban élünk, így a férfiak sajnos bizonyos előnyöket élveznek a nőkkel szemben.
2014. febr. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az identitás nem választás kérdése.
2014. febr. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor megölöm magam.xD
2014. febr. 6. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!