Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudtok/hallottatok különös/érd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok/hallottatok különös/érdekes/szokatlan megismerkedésről? Ahol a párok nem átlagos módon ismerték meg egymást.

Figyelt kérdés
2011. jan. 18. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy BDSM partin ismerkedtünk meg.
2011. jan. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, pl színházban, de olyan is h egymás mellett ültek a vonaton. egy ismerősöm meg a repülőn
2011. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

egy fán üldögélve

discóban csak ülök és nézek csajozási módszerrel

vonaton részegen fetrengve

stb stb

2011. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

A tanárom összejött a tanítványával:)

Ismerősöm kommunizmus alatt oroszországi jutalom cserkésztáborban ismerkedett össze a feleségével :)

2011. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett egy fiú,fél évig nem tudtam a nevét. Majd myvipen láttam egy közös képet róla és egy fiúval. Írtam a fiúnak ,hogy hogy hívják a haverját. Kiderült a neve meg az is ,hogy unokatesók. Aztán rá 1 hónapra találkoztam a fiúval akitől megkérdeztem és utána írtam neki. És hopp egy hét után randi ,utána 1 év együttélés :) Jó utána nagyon rossz volt mikor az unokatesója ott volt náluk vagy együtt pókereztünk. Hiszen tudta az exem ,hogy azért ő tetszett nekem először.
2011. jan. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez mennyire érdekes...


15 éves voltam amikor a jelenlegi párommal megismerkedtem (nagyobb megszakításokkal most újra és remélem már örökre együtt leszünk)


Névről már ismertem, elég kis községben lakom, ahol névről mindenki ismer mindenkit... de sosem beszéltem vele. Teljesen az ideálom volt, szőke haj, kék szem. A buszmegállóban voltunk és mondtam a barátnőmnek, hogy figyeld meg, én vele fogok járni. Egy héttel később legnagyobb meglepetésemre elhívott strandra, hogy menjek velük, de pont aznap mikor elhívott a szüleimmel mentem ugyan arra a strandra, ahova hívott. Reggel mikor felébredtem pont megjött... teljesen kivoltam, hogy így nem lesz jó a strandon, de elmentem, mert annyira meg akartam ismerni... és végül igazán a 40 fokos termálvízben ücsörögve ismertem meg és jöttünk össze...

2011. jan. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ismerőseim a GyárFeszten (Miskolc, augusztusonként) ismerkedtek meg. A srácnak jó 70 centi hosszú haja volt, így odament egy csajhoz hullarészegen, hogy "Szia, megfognád a hajam, amíg hányok?"... pár napra rá összejöttek, azóta is együtt vannak..XD
2011. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hányás közben én is ismerkedtem pest utcáin:)
2011. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ez a hányós durva:D
2011. jan. 20. 17:04
 10/11 anonim ***** válasza:
"pár napra rá összejöttek, azóta is együtt"...Hánynak!!!:)
2011. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!