Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal anyukák, fiatal dolgozó...

Fiatal anyukák, fiatal dolgozó nők, ti honnan öltözködtök?

Figyelt kérdés

Én 25 éves vagyok, van egy 1 éves lányom, a terhességem alatt 20 kg-ot szedtem fel, eleve 6-8 kg túlsúllyal kezdtem.

Szülés után 67 kg voltam, mostanában kezdtem el sportolni, odafigyelni mit és mikor eszem, így már csak 63,5 kg vagyok, ideális testsúlyom 56, amit el is fogok érni, csak idő kérdése.

Azt vettem észre, hogy kezd a stílusom változni, úgymond érni és már nem igazán találok magamnak ruhákat azokban az üzletekben, ahonnan eddig öltözködtem. Ti mely üzletekben vásároltok?

Nadrágom van, azok egyszerű kék farmerek, szürke strechek. És szeretnék majd hozzájuk valami egyszerű hosszú ujjú pólót vagy blézert, kardigánt. De nem tudom hol keressem.


2012. szept. 6. 20:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én stílusom még mindig ugyanolyan mint volt, attól hogy valakinek gyereke születik még nem kell úgy öltöznie mint egy 40 évesnek. Járj fiatalos, vidám ruhákban, azt bárhol találsz és az illik hozzád biztosan.

Bár blézer, kardigán, hosszú ujjú póló is akad mindenhol szinte. Én mondjuk nagyrészt magamnak varrom a ruháimat, mert szeretek egyedi lenni és utálom a tömegcuccokat.

2012. szept. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De én már nem érzem a magaménak azokat amiket eddig hordtam, hiába megyek be azokba az üzletekbe, ha nem találok már semmit.
2012. szept. 7. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!