Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Önbizalom hiányom van? Mit...

Önbizalom hiányom van? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok.Nagyon rondának találom magam.Nem merek csinosabban öltözködni mert félek,hogy kinevetnek.Az osztályban mindig piszkálnak amiért csendes vagyok.Amikor az osztály előtt kell beszélnem,lefagyok.Vagy pedig felelésnél amikor kihívnak inkább azt mondom hogy nem tanultam,csak hogy ne nézzen engem mindenki.Sajnos ezért a jegyeim nem valami jók,de a továbbtanulás miatt ez nem mehet tovább.Az utcára se szeretek kimenni mert mindig megbámulnak.Sokat vagyok egyedül.Minden nap olyan fáradt vagyok mint egy hulla.A válaszokat, előre is köszönöm! :)

2014. febr. 8. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet,ha egy-egy felelésnél,megmutatnád mit tudsz(esetleg megdöbbentenéd az oszt.társaid,hogy beszélni is mersz,sőt tudsz is, s talán már te sem azt éreznéd amit addíg)A továbbtanulásodra is jó hatással lenne(szóval szinte minden legyet egy csapásra lecsapnál)TANULJ,és bátorság! Az első alkalmak lesznek a legnehezebbek,de aztán már érezni fogod a jó hatását,értelmét.
2014. febr. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm megpróbálom :)
2014. febr. 9. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!