Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sikerült lefogynom, de a...

Sikerült lefogynom, de a kövérségből adódó önbizalom hiányom megmaradt a lányokkal való ismerkedésem során. Van még valaki így? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Azt gondoltam, hogy ha lefogyok összeszedem magam, de kísért a múltam és nem tudom túltenni magam rajta.
2013. nov. 3. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi vagy most? Mennyit adtál le?
2013. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy ezt már elérted. És ha erre képes voltál, jöhet a következö lépcsöfok ;)
2013. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első! Most vagyok 92-93 környékén. Tudom, lehetne még hova fogyni, de ez azért már messze nem olyan vészes. Olyan 20 kilót adtam le egyébként.
2013. nov. 3. 20:27
 4/7 anonim ***** válasza:
az széép :)
2013. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok ezzel... Én már vagy 4 eve fogytam le, de az önbizalmam még mindig rossz.
2013. nov. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, minden Benned döl el!

El kell határoznod magadban, hogy ami volt az elmúlt, és ami jön az a lényeg!

Most ez van! Igen is nagyon ügyes vagy, hogy erre is képes voltál, és tessék csak így tovább haladni!

Nem azt mondom, hogy szökj a csajokra, csak azt, hogy nyiss feléjük, vagyis a világ fele, merj mosolyogni, mert megérdemled!

2013. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem az első barátom fogyott le egy elég látványos adagot, és bár én csak a fogyása után ismertem meg, láttam róla korábbi képeket. Mondta is, hogy neki sem volt önbizalma, de így már teljesen helyrejött.

Ne foglalkozz a múlttal, ha ilyen szép eredmény van a hátad mögött! Ha összehasonlítod a fogyásod előtt készült képeket a mostaniakkal (vagy a tükörben látottal), akkor melyikkel vagy jobban megelégedve? Ez lebegjen a szemed előtt, ne pedig az, hogy milyen voltál régebben, hisz' azt nem látja már senki!

Remélem, segíthettem. :)


16/L

2013. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!