Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önbizalom hiányom van. Ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hiányom van. Ezt "megérzik" a fiúk?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 14:48
 1/10 okoska31 ***** válasza:

Meg.

KÉp? hátha hülyeség az önbizalom hiánya.

2012. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, ennek van egyfajta szaga.
2012. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg.
2012. jún. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, határozottan. Nem vagyok egy modell csaj, de még utánam is megfordulnak, amikor nagyon magabiztosan haladok, mosolygok, stb. Ha viszont magamba fordulva megyek, soha senki nem vesz észre.
2012. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már akkor megmondom, ha csak az utcán látlak sétálni. Fogadjunk lesütöd a szemed, és nem mersz mások szemébe nézni? Kicsit meghajlottan jársz?
2012. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

észre lehet sajna..szerintem rajtam is észreveszik

bár nem pont a pasik

hanem lányok..idősebbek

2012. jún. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ha büdös vagy azt még inkább, de változtass mert elég taszító (az enyhe nem még), viszont az egoizmus is xD

F18

2012. jún. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem taszitó...és nem lehet olyan könnyen változtatni ezen..

a kis hülye "okoska" 18 évesre meg ne hallgass

meglátszik hogy nincsennek mélyebb lelki problémái akkor nem igy reagálna...fel sem tudja fogni

25N

2012. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mint a vérebek kiszagoljuk...és kihasználjuk ha elég naiv vagy....
2012. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 okoska31 ***** válasza:

8-as:


először a kis hülye "okoska" nem 18 éves. Egy "picikét" idősebb. Az a két szám nem véletlenül van ott.


Másodszor az önbizalom hiánya leginkább abból fakad a fiúk felé, hogy nem érzi elég jónak saját magát - pl. külső jegyek alapján. (a belső értékek miatt nyilván nem tudunk mit mondani, hiszen nem ismerjük.)


Ezen kívül még lehet valaki attól önbizalom hiányos, mert az elején amikor próbálkozott, kudarcok érték.


Tudom, mert én is nagyon önbizalom hiányos voltam.

Nem mondom, hogy azóta bármilyen csajhoz oda merek menni, vagy bármit mondok, de sokat fejlődtem.

Igenis lehet rajta változtatni.

2012. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!