Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önbizalom hianyom van! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalom hianyom van! Nem tetszek neki?

Figyelt kérdés

ha kell teszek fel képet

van egy leanyka és tetszik nekem, de ő harít! Mit tegyek?


2013. szept. 28. 19:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

[link]

mit változtassak magamon?

2013. szept. 28. 20:02
 2/18 anonim ***** válasza:

Ez elég kevés info,hogy mi valami értelmeset is tudjunk mondani.. :)


Hogy próbálkoztál be nála? Hogy hárit feléd? Mióta ismered stb...

2013. szept. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Társkeresőn ismerkedtünk meg! Szép lány, sokszor kérdeztem hogy mikor találkozunk, de egyszerűen hárít! Úgy érzem nem is akar, engem tuti nem!
2013. szept. 28. 20:08
 4/18 anonim ***** válasza:

Na de mennyit beszéltettetek, érezted, hogy egy hullámhosszon vagytok? Vagy hogy vonzódna hozzád, adott valami jelet?

Amúgy ha már feltetted a képet, én tuti más hajat vágatnék egy jó fodrásszal, még a szemüveg elmegy, és lehet, hogy némi arcszőrzet jól állna.

2013. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha már az elején is hárít, akkor hagyd a picsbe, kár erőltetni, csak még jobban belerúgnak az emberbe. Van elég sok szép és normális nő, majd lesz másik. No para.
2013. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Írjál még valami infót, hátha nem az lesz, amit Monti ír :-)
2013. szept. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Montez, te szoktál itt az unatkozó háziasszonyok közt is kommentelgetni? :D
2013. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy én vagyok csak ilyen nyílt szájú, de soha nem értem az emberek miért idegenektől kérdezgetik mit érezhet a másik ahelyett, hogy őt kérdeznék? Mi nem látunk a fejébe, de még a beszélgetéseiteket sem olvastuk, mi is csak tippelni tudunk. Én egy ilyen helyzetben maximum kétszer hívnám el találkozóra, ha kétszer is lemondja akkor egyszerűen rákérdeznék akar-e találkozni vagy sem. Ha megint kikerülő választ ad akkor hagynám, mert nem látnám értelmét olyanra pazarolni az időmet aki nem akar/maga sem tudja mit akar.
2013. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Így van, én nem futnék olyan után, akinek nem kellek.


Hát most éppen ide is írtam, de nem szoktam. Ja, és én is önbizalomhiányos vagyok, ezé gyúrok, de nem lett jobb.:)

Azt hittem itt nem ismer senki.:)

2013. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Külsőre szerintem aranyos vagy, szingli lennék, és akarnál valamit, biztos nem hajtanálak el :) A kis szakállat hagyd meg nélküle csupasz szerintem az arcod.


Ha hárít a leányka, akkor vagy nem tetszel neki, vagy valami belső tulajdonságod nem tetszik neki.

2013. szept. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!