Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki gondolja azt saját magáról,...

Ki gondolja azt saját magáról, hogy van 6. érzéke? Jelezzétek egy "jelennel" vagy akármivel!

Figyelt kérdés
Hány évesek vagytok, és milyen neműek?
2014. febr. 9. 14:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem olyan "hatodik érzékem" van, hogy 10-15 percel megtudom mondani, hogy miről fogok beszélni kérdőjel személlyel, pl.: egyszer is kint voltam az udvaron aztán gondolkoztam egy témán csak úgy magamba aztán jött egy ember akit max életembe csak 2x láthattam aztán beszélünk beszélünk egyszer csak elkezd arról beszélni amiról 10 perce gondolkoztam.
2014. febr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Èn látom a jövőt, vannak èrzèkeim , tudok dolgokat amiről sosem tanultam olvastam vagy hallottam , válaszokt kapok sokszor ismeretlen emberektől ès fèlelmetes amikor kártyát rakok ki valakinek ( nem vagyok ilyen mágia megszállott ember ) de ezeket vicc nèlkül mondom , 2-3 ève kezdődtek ezek a dolgok , de már előtte is èszrevettem hogy nagyon nagyon kèpes vagyok negatìv energiát kisugározni magamból egy adott szemèly felè, èrezhető a feszültsèg ès ha nem hagyom abba tönkre megy az illető benne idegileg. Persze pozitiv energiára is kèpes vagyok de a negatìvat könnyebben èszre vettem , nagyon komolyan tudom ezáltal befolyásolni az embereket ès úgy hiszem a saját èletemet is ìgy irányìtom , magyarul amit akarok az van , először mikor elkezdődtek ezek a dologk megijedtem , túlságosan sok vèletlen egybeesès törtènt egyszerre aztán egyre inkább ismertem fel helyzeteket ès tudtam hogy "most AZ törtènik èpp" nem tudom nektek rendesen megfogalmazni de van bennem valami szoktalan valami olyan dolog amit èn sem èrtek.
2017. aug. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!