Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a buszon, villamoson,...

Ha a buszon, villamoson, metrón látják rajtam, hogy márkás ruháim, cipő, táskám, órám stb. van, akkor azt fogják hinni, hogy hamisítványok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elvették a jogosítványomat 2 évre, így busszal, villamossal, metróval és HÉV-vel kell majd közlekednem.

Attól félek, hogy mindenki engem fog bámulni, és azt fogják hinni, hogy hamisak a cuccaim. :\

Pl. csak Gucci cipőm van, mindegyiken ott virít a GG logó. Táskám damier graphite (szürke-fekete kockás) LV, karóráim Breitling, Cartier, Rolex. De most nem ez a lényeg, ne értsétek félre.

Szóval szerintetek befognak szólni emiatt, vagy ilyesmi?



2014. febr. 13. 15:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, a tömegközlekedésben nem szokás beszólogatni senkinek a kinézete miatt. A legtöbb utast magasról nem érdekel, milyen cuccokban jársz. Viszont a drága karórával,telefonnal, stb jó lesz kevésbé virítani, mert némely környéken, ha lehetőség adódik, megszabadíthatnak tőle.
2014. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy valaki azt hiszi,de azért látszik azért mi a hamisítvány és mi az eredeti.Amúgy rajtad kívül biztos járnak még márkás cuccokba tömegközlekedésen,de nem szokott senki beszólogatni,legfeljebb a nagyon primitívek, de azok mindenhol vannak, nem csak bkv-n.
2014. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem is ismerik az összes márkát.

Általában a hatalmas logókkal ellátott cikkekről szokták azt gondolni hogy hamisítvány, azt nem hinném, hogy egy átlagos metrózó a cipődet vagy a karórádat nézegetné.

Esetleg azok az elemek fognak beszólni, akik valószínűleg szívesen meg is lovasítanák őket, úgyhogy vigyázz magadra.

2014. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem pont leszarják majd. Taxiról hallottál már egyébként?
2014. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Elég furcsa Gucci cipőid lehetnek öcsém, mert az eredetieken rohadtul nincs rajta a neve, csak a klasszikus piros-zöld csíkok. A kockás L.V. táskát a kutya sem ismeri, mindenki csak a klasszikus arany-barna logósat hamisítja, az átlagembernek a Breitling felirat nem mond semmit... Senki nem fog téged bámulni és ha mégis, akkor meg REMÉLD azt, hogy hamisítványnak hiszik a cuccaidat, mert amint rájönnak hogy eredetiek, hát minimum az órád és a táskád ellopják. Javaslom, hogy a telefonodat és a tabletedet se vedd elő sehol, mert az "almás" cuccokat előszeretettel kapják ki az utazók kezéből, de a tolvajokon kívül a "pórnép" nagy ívben szarik rá, hogy milyen feliratú cuccaid vannak.
2014. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Na kérdező, mutass képet az óráidról, akkor hiszek neked:)


Előre szólok: óragyűjtő vagyok, messziről felismerem a hamisítványokat.

2014. febr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
21:24 [link]
2014. febr. 13. 21:52
 8/15 anonim válasza:
55%
Én is BKV-val járok ide-oda, de főleg suliba. Én is drága cuccokban járok, pl: póló mindig Dolce and Gabbana vagy Armani, órát nem szoktam, cipőben Tods és táskában meg Lv, elektronika meg Apple.. Nem túl jó a BKV-n... Főleg a C.....-ok miatt, de eddig senki nem szólt be. Ha nem hivalkodsz vele, akkor szerintem nem lesz gáz.
2014. febr. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
43%
Jaj de jó hogy nem a márkás cuccokon van a hangsúly de azért mindenki kiírja :)
2014. febr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit érdekel mások mit hisznek? És ha azt hiszi, hogy hamisítvány, akkor mi van? :D
2014. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!