Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek van igaza ebben a...

Kinek van igaza ebben a szituacioban?

Figyelt kérdés
baratomnak van egy baratja aki most keszul vmi vizsgajara ahova kell egy kutatast vegeznie. Tudjatok az a fajta h neten az emberek kitoltogetik a kerdoivet es kiertekeli. Beszeltunk rola baratommal es mnondtam h szerintem fbookon lehet a legtobb embert megszolitani posztolja be csoportokba, en es benne vagyok parba azokba be tudod posztolni vagy belep maga es posztol. Ennyit beszeltun ka dologrol. Kesobb baratom elkuldte nekem h akkor posztoljam de nem tettem mert vegig gondoltam es ezekben a csoportokban ahol vagyok ez spamnek szamit tobben is szova tettek ha vki nem odaillot rakott be. Ezen baratom teljesen kikadt h mit igertem meg(szerintem nem igertem meg csak mondtam mint otlet) ha nem csinalom meg es gondolkozhatnek mielott ilyeneket igerek. Megmndtam h vegig gondoltam azota es ugy dontottem h ez megsem a legjobb megoldas mert engem ott sokan ismernek es ezert szeretnem magam a szabalyhoz tartani ami ott elfogadott h nem posztolok olyat ami nekik spam....szerintetek?tenyleg olyan szavahihetetlen vagyok h ilyenekt "igerek"?...
2013. jún. 2. 21:42
 1/3 anonim válasza:
55%
Szerintem nem igeret volt csak otlet.Javasold a sracnak hogy facen posztolja ki.Vagy esetleg annyiban karpotolod h segitesz embereket talalni aki kitolti te teso apa anya stb...
2013. jún. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a srachoz semmi kozom nem o haragszik ram hanem a baratom h igerek vmit es nem artom be...
2013. jún. 2. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Mikor elküldte, hogy posztold ki, szó nélkül nem raktad ki vagy azért visszaírtál, hogy átgondoltad a dolgot és nem rakod ki, mert ellenkezik a szabályokkal? Ha indoklás nélkül nem raktad ki, az nem volt helyes. Ha szépen leírtad neki, hogy mi a helyzet, akkor semmi rosszat nem tettél, végül is tévedni emberi dolog, gondolom nem jutottak eszedbe ezek a szabályok, mikor a javaslatot megtetted.


De az persze érthető, hogy ha ő épp szakdolgozatot ír, akkor alapból fel van húzva, és mindenre idegesebben reagál. Sajnos a szakdolgozatírás ilyen :( Szóval nézd ezt el neki.

2013. jún. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!