Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz, hogy a 40-év feletti...

Igaz, hogy a 40-év feletti nőket nem nézi meg senki?

Figyelt kérdés

Barátnőm nemsokára ennyi lesz (amúgy csinos) és a múltkor mikor vásárolni mentünk melegítőbe jött.Kérdeztem miért nem vesz fel valami csinosabbat,nevetett,hogy neki jó így és ebben a korban már úgy sem nézegeti senki.Ez igaz?

Vagy rosszul tudja? Én jóval fiatalabb vagyok és pl:strandon szerintem a jó alakú nőket megnézik és ez nem korfüggő.(?)


2014. febr. 15. 16:41
 1/5 anonim válasza:

Szerintem viccelt egyébként.


Anyámnak van egy barátnője, nagyon csinosan öltözködik, mutat a nő, pedig már azért szerintem elmúlt egy pár éve 40, inkább 50.

Voltak udvarlói, persze gondolom nem a huszonévesek nézegették, hanem a saját korosztálya.


És lássuk be, vannak olyan 20-on évesek is, akiket nem sűrűn nézegetnek.:)

2014. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem igaz.Anyu 50 és a fürdőben csaptàk neki a szelet

.

2014. febr. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Csak annyit mondok, hogy a milf szót nem véletlenül szoktuk ám használni.
2014. febr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Irtó jó 40 esek vannak, persze nem azok közt akik mackónadrágban ,lenőtt hajjal ,tehénre hízva mászkálnak ,olyan igazi trampliként, hanem azok közt akik adnak magukra, odafigyelnek a kajára ,edzenek , szépítkeznek és vidám- magabiztos kisugárzásuk van. Még a 20-on évesek is csorgatják a nyálukat rájuk.
2014. febr. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Egyébként én is így gondolom,ahogy az utolsó írta,a barátnőm is sokat edz és nagyon szép teste van,de ő mindig azt mondja ő saját magáért az "énképéért",csinálja.

Majdnem fele olyan idős vagyok és örülök,hogy rátaláltam mint barátnőre,mert mindig vannak jó ötletei és jó a humora.

A férje sajnos nem igazán becsüli meg,vagy inkább csak úgy gondolja" kijár" neki a szuperfeleség,a barátnőmnek meg kevesebb az önbizalma mint kellene.

A milf szóra rá kellett keresnem:)

Köszönöm a válaszokat.

2014. febr. 15. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!