Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pávák "menők"?

A pávák "menők"?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A pávák nagyon menők. Bár szerintem a kacsák sokkal menőbbek. Sőt a sasok a legmenőbbek.
2014. febr. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom arra a fajta hülye kölyökre gondolsz, aki egész nap bevásárlóközpontokban kujtorog, és a sötét fejében csak egy madzag van (ha elvágnád, leesne a két füle). Nem, számomra ez nem "menő". Tudod mi a menő? Ha valaki intelligens, művelt, kiváló szakember, a teljesítményéből eltartja a 2-3(-több) gyerekét, számítani lehet rá, és felelősséget vállal azokért, akik közel állnak hozzá. Elég szomorú, hogy a "menők" adójából tartják fenn a "pávákat" és egyéb gyökereket.
2014. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szexiset nem találok bennük, férfiasságot meg főleg nem.
2014. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
attól függ. Ha te erre gondoltál ( [link] ) akkor igen, nagyon is. Ha viszont erre ( [link] ), akkor nem, a b*zik az én időmben időmben nem voltak menő, sőt most is elég gáz, hogy ez a "divat" ( Wtf?!? ).
2014. febr. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 jackson666 ***** válasza:
a pávák. azok ipari hulladékok.
2014. febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A pávák ratyik, nem menők.

Mi a menő abban, hogy úgy öltözködnek mint a lányok?

B.u.z.i stílusbú ki!

2014. febr. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a pávák elképesztőek. Csodálatosan gyönyörű állatok. (ja bocs, madarak)
2014. febr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
13-16 éves gyerekekről (fiatalokról) beszélünk, szerintem nem kell elvárni tőlük, hogy férfiasak, szexisek vagy felelősségteljes családapák legyenek... Egyébként mindenki a saját köreiben menő, tehát pl. a rockerek is menők a rockpincében, a hippik az Ozorán...a páwák meg a West Endben. Egyébként nagymértékű felszínességre utal, ha az öltözködési stílusa alapján máris butának, műveletlennek könyveltek el valakit. Nyilván minden szubkultúrában vannak ostoba emberek, de felesleges általánosítani.
2014. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól, mert valaki így öltözködik, még nem lesz automatikusan homoszexuális. Nagy tévedés ezzel azonosítani a homoszexualitást, mert ez egyszerűen nem igaz.

Tudom miről beszélek. Én meleg vagyok, de eszembe sem jutna így öltözködni, és a többi normális meleg ismerősömnek sem. Attól, mert most divat lett ez a "stílus" (amit a normális melegek ugyanúgy elítélnek), még nem kell egyből homoszexuálisnak tekinteni őket. (évfolyamon is van pár ilyen, és mindegyiknek csaja van) Vannak persze így öltözködő melegek, de azokat a normális melegek is lenézik, mert miattuk ítélik el a többi homoszexuális embert, akiről meg nem mondanád, hogy meleg.


Egyébként az én eddigi megfigyelésem az, hogy az ilyen pávák kb csak és kizárólag a plázaribizliknek jönnek be. Senki másnak. (még a melegeknek sem)

2014. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!