Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan jön az a tévhit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jön az a tévhit, hogy a nőknek csak a kigyúrt férfiak vagy éppen a "pávák" kellenek?

Figyelt kérdés
Ami ráadásul két véglet...
2014. jan. 17. 00:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Na ezt én is szeretném tudni, talán még 10 percig ébren maradok 27N
2014. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 pixie.cute ***** válasza:
71%

Mivel a társadalom azon része, akiket mindig látunk férfiakból, az nagyrészt ilyen páva vagy kigyúrt izomállatokból áll. Így azok a nők is, akiket a társadalom által látunk, azok csak ezeket látják, és ez kell nekik nagyrészt.


Ééééés így mivel az ember általánosít, és azt látja, hogy a ezeknek a "nőknek" a pávák meg a kigyúrt izomállatok kellenek, ezért biztos, hogy minden nőnek ilyen kell, mert a többi nőt nem ismerik, de az általánosítás megy. :D

2014. jan. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
MÉDIA
2014. jan. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 pixie.cute ***** válasza:
Ezt mondtam el csak kicsit bővebben kifejtve.... :D
2014. jan. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Pixie Téged Barbinak vagy Viviennek hívnak ? :)
2014. jan. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 pixie.cute ***** válasza:
Semelyik... fiú vagyok. :D
2014. jan. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
bocs:D
2014. jan. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 pixie.cute ***** válasza:
Deee! Ha lány lettem volna, Vivien lettem volna. :D Ügyes vagy. :D Női megérzés :D
2014. jan. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Noydra ***** válasza:
Sikertelenség--> Másikra mutogatás--> Általánosítás
2014. jan. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mivel sikertelen a nőknél, elkezd magán keresni olyan hiányzó külső/belső tulajdonságokat, amik olyanokban megvannak, akik általában nem azok. Figyelmen kívül hagyja, hogy például dagadt gecyként is lehet nőd, mert sokkal gyakrabban látja, hogy a kigyúrt férfiaknak van nője (vagy legalábbis, hogy könnyebben találnak). Általánosít.
2014. jan. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!