Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan szoktátok rávenni...

Ti hogyan szoktátok rávenni magatokat, hogy leüljetek tanulni? Mivel motiváljátok magatokat?

Figyelt kérdés
Nekem még az is nehézséget okoz, hogy az írásbeli elkészítésére rá vegyem magam.. Pedig muszáj lenne tanulnom, de egyszerűen nem tudom rászánni magamat.
2014. febr. 16. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én így: a k..va életbe már megint tanulnom kéne ezt a szart, értelmét meg nem látom, elegem van mindenből már a..................... :D
2014. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én úgy, hogy bemesélem magamnak, milyen jó lesz utána, hogy már nem kell megcsinálnom, és milyen jó lesz másnap, hogy kész lesz.
2014. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát motiváljon valami jó dolog, de határozd el, hogy csak akkor teheted meg ha megteszed a kevésbé izgalmas tanulási procedúrát, és ha csalnál érezz bűntudatot. :P
2014. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
38%

én sose csináltam házit, meg sosem tanultam 1 percet sem, mégis 3-4-5-os voltam mindig.


van egy érettségim, meg egy szakmám, de ezek ma már nem érnek lószar sem. Ahogy a diploma sem :S

2014. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én is tanulás nélkül vagyok 4-es. Egy titkom van, elől ülök, egyedül. Egyszer megpróbáltam hátul ülni, év végén 3.01 voltam. Egyszerűen rájöttem, hogy ha figyelek, és aktívan részt veszek az órában, akkor könnyen és gyorsan meg lehet érteni bármit. :) És mondom, sosem tanulok itthon, még házit sem csináltam soha. Éppen ezért vagyok 4-es. :D Nem csinálom meg a házit, megkapom a karót és így lehúzza az 5-öst. xD Mind1. :)
2014. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

4. válaszoló Miért ne érne a diploma lószar sem ? X) Érdekes, az én szakmában , vagyis a leendő szakmában fontos, és dekeszre kereshetem majd magam vele. Házit csinálni, meg tanulni meg nem azért kell, hogy jó jegyet kapj, hanem azért , hogy tudd, amit tudnod kell.


Kérdező : tanulni senki sem szeret, én sem. Én azt szoktam csinálni általában, hogy jó hamar felkelek pl vizsga előtti napokban, 7-8 kor és tanulok délután 3-ig akkor, mert akkor még bennem van,hogy itt van még a fél nap lustálkodni vagy akármit csinálni :) Hétköznap meg általában 10-11 ig tanulok, és aztán éjfélig megnézek egy filmet vagy ilyesmi :) Az a lényeg, hogy tervezz valamit tanulás utánra, de csak akkor add meg magadnak, ha tényleg tanultál!!!

2014. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, még várom őket :) :D

#utolsó: ja, eddig én se tanultam, de nekem csak a hármasra elég..ezért kellene elkezdene tanulnom.

2014. febr. 16. 20:17
 8/14 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek, az előző hozzászólásom a #4esnek szólt!
2014. febr. 16. 20:19
 9/14 anonim válasza:

Nekem van cèlom ès az motivál. Szeretnèk egyetemre menni,minden vágyam. Ezèrt mindig ez lebeg a szemem előtt. Ha valami mèg èrdekel is azt szivesen kezdem el tanulni.Tanulás előtt ülj le,csukd be a szemed ès mond magadban: " most leülök,megtanulom a (tantárgy) és ötöst rogok kapni" ezt addìg amìg el nem hiszed. :D

Találj egy cèlt,mi akarsz lenni,ha felnősz? Szeretnèl jòl èlni? Nagyobb esèlyed van rá èrettsègivel,szakmával,diplomával,mint 8 osztályal.

2014. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
végigpuskáztam az általános és a közép iskolát. egy kukkot nem tanultam... mégis kijártam mind a 2őt bukás nélkül.
2014. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!