Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan szoktátok rávenni...

Ti hogyan szoktátok rávenni magatokat, hogy leüljetek tanulni? Mivel motiváljátok magatokat?

Figyelt kérdés
Nekem még az is nehézséget okoz, hogy az írásbeli elkészítésére rá vegyem magam.. Pedig muszáj lenne tanulnom, de egyszerűen nem tudom rászánni magamat.
2014. febr. 16. 19:28
1 2
 11/14 anonim válasza:

Az motivál, hogy az életben úgyis a nap x%-át munkával/tanulással kell majd tölteni, és ha most időben és rendszeresen csinálom, akkor nem esek pofára majd később. Ha most kiválasztom azt, ami érdekel, vagy ráveszem magamat, hogy érdekeljen és hogy élvezettel csináljam, akkor sok időt, energiát és szenvedést spórolok meg. (egyetemistaként írom)


Valahogy csak érdekelte azokat, akik kutatták az adott tananyagot, töri, matek, irodalom, mindegyikben meg lehet találni az érdekeset, ha szánsz rá időt, aztán kb. 5-10 perc alatt megtanulhatod és nincs gond többé.

2014. febr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
0%

Minek tanulni ? Nagy hülyeség, hagyd a fenébe. vegyél példát rólam. Én anno suli helyett rock koncertekre jártam meg haverokkal jókat ittunk, buliztunk.

8. általános iskolai végzettségem van,melette targoncás jogsim van. Dolgozok éjjel nappal. Fillérekért. De nem számit, lényeg most 48 évesen rohadt sok idöm van és végre szabadon játszhatok online játékokkal. Igaz 4 éve nem jut új nagdrágra és 2 éve ugyanabban a cipöben járok, hó végén csak krumplis tésztára futja,de kit érdekel.

Inkább gyere és játsz te is a neten...

2014. febr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

általános és középiskolában elég volt órán odafigyelnem a 4-es körüli átlaghoz, sosem tanultam.


oszt jött az egyetem, szívtam is...

2014. febr. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tanulás, az meg mi? :)
2014. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!